Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
7 zile l-am trimis pe tusa pe dumnezeu de pe arena, si totodata ambii (dumnezeu si blumix) au fost banati pe forum (14 zile, 1 zi) pentru ca au inceput sa puna poze pe aici unul cu altul, cum dumnezeu a inceput, el a primit 2 saptamani, blumix odata ce a vazut ca a primit ban, ar fi trebuit sa inceteze, insa vad ca si-a cautat-o si el si i-am dat si lui o zi, pentru ca nu el a inceput

daca mai aveti probleme cu "dumnezeu" asta, mesaj pe steam si vi-l rezolv, m-am saturat sa vad pe u@ ca se anunta un codat si pe asta sa il doara in pula sa puna alti admini sa se uite pe el, intru odata la cateva zile pe server si tot imi fac treaba, indiferent ca sunt arena 1, ma pis pe ea de arena, decat sa se futa tot serverul la capul meu ca e un codat si eu sa ma plang ca imi pierd arena cum face el, mai bine scot un codat sclav si e toata lumea fericita

rog pe blumix cand primeste unban sa isi schimbe avatarul cat mai repede, ii spuneti voi care mai aveti legatura cu el, i-am zis si eu pe steam dar vad ca e offline
Am schimbat-o, cum sa nu ca daca o mai lasam poza aia ma faceam ras