Quote Originally Posted by Cata1997Mike View Post
Nume: Cata1997Mike
Prounere: Propun reSchimbarea interfatei de sus a forumului.
Poze(daca este cazul): click
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: inbunatatirea forumului + este cam monotona interfata cu playlistu ala.
Mentiune : Sa se adauge serverele principale de gametracke(bannere) sau serveru de discord prin buggetn.
Alea sunt pluginuri pentru IPB, pluginuri care nu exista pentru VBULLETIN si nici nu cred ca ar arata frumos un "show servers" de ala pe tema white, maxim doar pe dark. De asta aveti acest link separat http://counterstrike16-download.com/...s/servere.html catre servere.
Pentru VBULLETIN nu prea sunt pluginuri de CS, dar putem face ceva sa afisam plugin extern in header dar nu stiu daca are rost chestia asta cu serverele. Cum credeti, daca vreti testam pe server-ul de teste cum ar arata si decidem daca bagam sau nu.

Chestia din partea dreapta adica NEWS FEED exista si pentru VBULLETIN dar o avem dezactivata pe forum. Este dezactivata functia asta deoarece a mai fost activata o data in trecut, parca dupa ce am cumparat licenta daca nu ma insel si nu a fost placut de nimeni deoarece "ocupa prea mult loc" si "avem si in footer la STATS ultimele posturi facute pe forum". Pe acel NEWS FEED am afisa maxim un server de discord si sa spunem cateva servere, nu se merita afisarea si topicurilor ca deja sunt afisate si in footer. Deci nu stiu ce sa zic daca se merita sincer sa bagam asa ceva.
Daca vreti putem incerca din nou cateva zile sa activam acest NEWS FEED si sa vedeti daca va place acum sau nu.
Lasati aici pareri si o sa activez in weekendu asta daca vreti si punem cateva chestii in el sa vedem cum arata, oricum aia se afiseaza doar pe prima pagina