@andrei_. - De la el am folosit SMILIES, a fost mai greoi de decis intre ale tale si ale lui @sPeeD.Leg. dar lucrarea ta a primit cele mai multe voturi deoarece este ceva nou si fontul nu prea a mai fost folosit pana acum, toate lucrarile tale au fost frumoase, felicitari de apreciat ca ai refacut si headerele din nou . Felicitari si tine-o tot asa deoarece avem nevoie de oameni care vin cu chestii noi si incearca chestii noi!
@sPeeD.Leg. - De la el am folost HEADER-ul, absolut toate creatiile facute de tine au fost frumoase, cum am zis mai sus, a fost greu sa ne decidem la SMILIES deoarece din start la ale tale mi-au sarit ochii dar si imi placeau si ale lui @andrei_. si nu ma puteam decide, la vot a iesit ce a facut @andrei_. dupa cum am zis si mai sus . Felicitari si tine-o tot asa deoarece avem nevoie de oameni care vin cu chestii noi si incearca chestii noi!
@Hades - De la el am folosit BANNER-ul, toate creatiile tale au fost frumoase si SMILIES tale au primit voturi, arata frumos, arata gen asa a text din desene/cartoonish e frumos mi-au placut dar de data asta nu au fost alese, cum am zis partea asta a fost grea de decis . Felicitari si tine-o tot asa deoarece avem nevoie de oameni care vin cu chestii noi si incearca chestii noi!
@Blue - De data asta nu am ales nimic de la tine, nu prea merge cu o comunitate de cs putem spune sau in general de gaming un header cu masini. SMILIES sunt frumoase dar au mai fost in trecut si in acel stil facute si cum am zis mai sus s-a decis prin vot (stii doar ca si tu pe ale lui @andrei_. le-ai ales )

Nu conteaza de la cine ce am bagat, conteaza ca am bagat de la toti cate o creatie si cred ca asta este un lucru foarte bun deoarece avem diveristate pe forum, fiecare cu creatiile si cu imaginatia lui si la final daca unim toate chestiile astea iese ceva FRUMOS si ma bucur pentru asta !!!!
Pentru munca depusa va ofer la toti PREMIUM pana pe data de 01.03.2020 !( avantaje PREMIUM: https://alphacs.ro/showthread.php?18098)
Va pupix si va iubix !