Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  9
Results 1 to 10 of 14

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Ralph -rfd- View Post
    ► Nick CS: Ralph -rfd-
    ► Nick admin/player reclamat: Ryozo
    ► Motiv: abuz unshake
    ► Reguli incalcate: unshake nejustificat
    ► Dovezi (poze/demo): poate verifica lord log dar o sa las aici

    L 12/18/2020 - 10:43:02: ADMIN Ryozo. used amx_unshake on Ralph -rfd-

    PS: Alta data inainte sa folosesti comenzi folosestele cu cap si lasa figurile de admin bun si ajutator.
    Warning: 1. Reclamatiile fara dovezi (screen/demo/video/poze), vor fi RESPINSE indiferent de situatie.

    De aia exista regulament sa il cititi :facepalm:

    Quote Originally Posted by aLink View Post
    A dat dovada din log băiatul văd
    Nu stiu cum as iti zic dar 12/18/2020 - 10:43:02: ADMIN aLink used amx_minne on Grim Reaper ] sa vezi cat de usor e sa faci asta

    Quote Originally Posted by S.W.A.T View Post
    Doar pentru ca ai Global Moderator pe forum asta nu iti da dreptul sa vii si sa incalci regulamentul. Ce limbaj a putut folosi? Serios ma? Chiar vrei sa ma incep? Ce ar fi sa iti zic ca eram in apel cu un admin care era pe server si imi daduse minne, ma duc pe partajarea lui, numai ca sa il vad pe Ralph cum zice "insfarsit si-a luat si zdreanta aia de ryo minne" "pacat ca nu ii da cineva ban". Pai ce plm facem aici ma? I-a mars si nu ii mai lua apararea. Eu cu pacanele atunci te-am tras la rost cand l-ai mutat pe alex gabriel la T pentru ca si eu si Pacanele l-am auzit foarte bine. Bine ca voi pizdele de administratori puteti sa le cereti la jucatori sa de-a voice_scale 3 sau 10 dar cand e sa da-ti voi, va trageti toti pe cur. Ah, sa nu mai zic de Griezmann care da ban 6 zile si 6 ore pentru furt de identitate cand nici macar nu a incercat sa avertizeze persoana respectiva sau sa foloseasca amx_nick. Mars in pula mea ca deja numai ma enervezi. Ai 17 ani de viata si gandesti mai rau sir ca un copil de 12 ani. Oamenii nici nu pot face o gluma cu tine ca tu deja sari ca ultima pizda la replici de genul "generatia s-a dus pe pula" etc. Si nu, nu se da unshake pentru limbaj dar avand in vedere ca o saptamana in urma i-am dat gag pentru limbaj si si-a dat ungag exact in urmatoarea secunda ca dupa sa vina sa ma intrebe pe mine "de ce imi dai gag?" "ce limbaj am folosit" procedand sa ma ameninte iar cu reclamatie, atunci nu am alta solutie. https://imgur.com/a/5Sc5U2b

    Te rog veziti in pula mea de treaba ta ca deja esti enervant coaie. Stiu ca imi i-au infraction pe limbaj dar imi si bag pula cand mai comentezi aiurea. De fazele de atunci cu injuratul pe voice, alea au fost inainte sa vad ca Lord ne ameninta ca ne scoate accesul de la voice de la T doar ca ti s-a sculat tie vermele sa faci reclamatii ampulea si pe degeaba. Pacat ca nu l-am confruntat atunci cand am vazut pe partajare ca mi-a zis zdreanta sau ce plm a zis, ca eu eram preocupat sa ma joc cu prietenii mei pe server nu sa creez drame ampulea cum faceti voi. Nu ma mai ameninta cu reclamatii pe mine ca nu iti merge. Daca ai demo cu mine facand ceva ce nu iti place, fa o data reclamatie si mai du-te dracului. Pe mine nu ma speriati voi cu cacaturi de genul asta.

    Atat am avut de discutat cu tine. Nu mai comenta la aceasta reclamatie fara sa ai dovezi.

    Swampie, cat pentru ce ai spus tu, iti ofer o imagine din ce a zis Lord pe discord acum catva timp in vedere cu log-urile: https://imgur.com/a/etmQJMK
    De cand se ofera log-uri pentru unshake, nu stiu si nici nu imi pasa. Ultima oara cand am verificat trebuia sa ai poze ca dovada, nu o linie de text pe fundal alb.
    Te rog sa folosesti un limbaj decent de nu risti inf
    Last edited by Grim Reaper; 19-12-20 at 13:27.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •