Quote Originally Posted by Alin View Post
Eu zic ban acordat corect @TheLord daca ai alta parere
Fix acum ma uitam si eu si voiam sa iti dau tag, bine ca am dat refresh Sincer nu stiu ce sa zic, este fix ca faza trecuta si FIX 2 runde filmate ca data trecuta, este greu sa spui daca are sau nu ca pana la urma nu ii sare tinta pe cap, dar totusi are faze cand trage langa si merge bine, fix ca data trecuta. Nu imi pot da seama sincer daca este sau nu cod, la faza cand da el stanga dreapta din mouse este legit, dar dupa cand incepe sa traga cam tremura tinta, nu am mai vazut asta la nimeni pana acum si dupa cum a zis data trecuta ca joaca cu sensitivitate mare, nu exista om drecu sa poata juca cu sensitivity +10, ce dpi micut trebuie sa ai ca sa joci cu sensitivitate asa mare, ca daca eu pun +10 trag un pic de tinta fac doua rotatii.
Sincer nu imi dau seama daca are sau nu, dau si la altii video sa isi dea iar cu parerea, trebuia sa filmati din nou macar +2-3 runde si era mai usor de spus... Revin cu un raspuns, mersi ca ati urcat video pe Youtube ca iar nu imi mergea prin cs, este bug de la csgo nu avem ce face in privinta asta