Nick CS: DarKneSs
Povestea de Craciun: Continuarea povestei de a anului trecut... A venit si 2021 , seara minunata de craciun in care toti il asteptam pe mos craciu n. (Thelord) Am facut bradul , il asteptam pe mosul cu bratele deschise. Am stat ce am stat pana cand dintr-o data aud un sunet. Ma uit pe geam , ningea neincetat , iar dupa m-am uitat pe cer. Vad o lumina stralucitoare alaturi de stele . Ma uit mai atent si ce sa vezi, MOS CRACIUN. M-am dus si mi-am trezit prietenii . @MihaiTocu0 , @Gabriell @TBBrundyBoyRo , @Bolo @Z1nNN @N1kolas. Il vad pe mosul si strig :
-Baietii , VENITI THE MOSU IS BACK !
TOTI baietii venind . @TheLord @Strumf cei doi mosi iar @Orlando elful lor pe sanie aducand cadoul . @Strumf a bagat la boxa saniei : "Vreau sa beau cu fratii mei " cu berea in mana , @TheLord cu a 4-a shaorma cu de toate, @Orlando nedumerit uitandu-se la ei si la reactia noastra. Au ajuns la noi in casa . Mica problema a fost ca @TheLord a intrat cam greutz pt ca nu a avut loc de a intra pe usa . Mosii cu elful sau intrasera in casa . @Bolo : Niii ma ca veni mosu serviti cu o bareee
@TBBrundyBoyRo: Daca nu mi-a adus sabia din diamond din minecraft eu ii bat pe astia @MihaiTocu0 : mosuuuleee bine ai venittttt sper ca am fost cuminteee @N1kolas: mosule daca nu mi ai adus si mie si lui brundy keva ma supar sa stii @Z1nNN: taceti drq ma si lasati-l sa vedem ce ne-a adus waaaa @Gabriell: mosule ai sa imi dai si mie 2 e psf pls? Plsssss
. Ah , am uitat de fratele @SergiuOfficial el facea live pe youtube. Ma duc la el si zic : Wa serjiule o venit mosu hai sa bem ceva cu ei zic. @SergiuOfficial: CUM SA NU VARUTUUUUU HAIDAAA. am venit la mosii si ne-a intrebat ce ne dorim. @Gabriell: 2 euro psf plsss
@TBBrundyBoyRo: o sabie diamond pls @N1kolas : Ba daca brundy e ferikit asta conteaza. @MihaiTocu0: Ceva pe samp mosuleeeee @Z1nNN: mosule un pc din ala ca al lui strumf te rog @Bolo: Un telefon ca sa pot face pozele mai bine pentru forum ca sa fiu sexyyyy @SergiuOfficial: 200 de euro si va fac mare striptis sa mor aici
Eu: Un semi creator daca se poate si sa ma adoptati daca puteti plss.
Thelord terminand shaorma a spus : ba baietii v am adus la fiecare shaorma , bere , droguri , banii , femei. De data asta am avut lipsa de imaginatie baietii. @Orlando a adus cadourile dupa @TheLord l-a bagat im sac pe orlando si au plecat . Cu toti am fost fericiti mai ales @Gabriell care voia 2 euro psf . Mai putin @TBBrundyBoyRo si @N1kolas pentru ca nu a avut sabia de diamond pe care o dorea. Eu am fost fericit dar din pacate m am razgandit de a fii adoptat deoarece este cel mai distractiv alaturi de prietenii mei dragi. Cam atat a fost eu impreuna cu echipa Fratii Zagusca va uram un calduros Craciun Fericit si un an nou plin de bucurui

Am citit informatiile si le-am inteles, stiu ce trebuie sa fac: da
Ce te face cel mai fericit in timpul Craciunului?(nu este obligatoriu de completat): pentru ca este cea mai frumoasa sarbatoare