Quote Originally Posted by DJ BOBY({:X} View Post
Deja stiu ce comunitate o sa fie pe sv nu sunt om pervers cu 2 fete ca voi toti eu vo zic pe fata asta sa va fie inrata in cap in voi stau fete strambate nerge adica oameni cu fete strambate negre e pervesitatea ce sta in voi
ON: Brundy nu ma invata pe mine de sv joc sv asta de 3 ani toti ma stiu vii la mine cand joci de 2-3 luni si ma inveti. Prima data cand am intrat pe sv i-am vazut pe bRo,Snoop Dogg, SkillartzHD , dev. , @@Catalin@@ , R0botzel , mai multi am inceput sa vorbesc cu ei si ziceam in mintea mea asta e sv preferat.perferct am vazut ca e de treaba. Si tot am jucat au trecut 3 ani . Veniti voi astia mai cum a zis don t you see me? : DarKneSs , Whatapp , Wdy , DarkLegends, cRz era mai de treaba mai de mult acum e ca si ei ,navi ,armin , mai asa cum sa zic eu.
Apoi vine brundy asta e cel mai suprem dintre ei si aia de acolo cum vam zis.
De fiecare data cand venea cineva nou pe sv pe mine ma credeau mereu cel mai de kkt injurat de pe sv din cauza alui astia sunt injurat mereu cate-o data imi vine sa ma las pe sv asta cand m-ma gandit ca am jucat 3 ani cum sa ma las cand sunt darkness astia pe sv se sparge server-ul instantaneu
Eu zic sa lasi cs u si sa iei abecedaru ca e grele limbile romane.
Nici nu vreau sa stiu ce ar zice profa ta de romana daca ar vedea cum scrii.