Dark King has reported a post.

Reason:
Infraction dev. Post hunt.
Post: Cerere avatar George CR.
Forum: Cereri
Assigned Moderators: Cristian BG [~R], Ano Original, LioNNN, Otake, (c) Abdulah, Shao, andrei_., Hades-

Posted by: dEv.
Original Content:
Quote Originally Posted by George CR. View Post
Ești așa sigur pe tine să comentezi? Aici ce scrie prietene? https://alphacs.ro/announcement.php?f=11
Warning: "Din urma discutiilor de la secret, s-a decis ca doar administratorii si cei ce detin gradul de PREMIUM sa aibe acces la avatare 200x300."De asemenea, userii PREMIUM pot avea o semnatura 500x250.
Cei ce mai pun avatare cu dimensiuni peste ce le arata in meniul lor vor primi infraction. Designerii ce fac cadouri 200x300 celor ce nu au administrator/PREMIUM vor fi sanctionati cu infraction."

Nu sunt așa prost să pun din burtă 200x300. Așa că, numai comenta tu aici.
Asta e ideea, dacă am acces să pun avatar 200x300, pot face și cerere cu această dimensiune, nu este logic?
Bine că ți-ai șters postul.

Daca vrei sa-mi par dragalas pe profil si dur la topicuri sa stii ca nu ma impresionezi, durule..
Si nu ma iei cu "prietene" imi cereai mie frumusel 5E, erai bland.. cumintel si acum ma iei pe mine cu "prietene"
Logic ar fii sa vad cum te rogi de alti sa-ti puna avatarul, acum astept infra.. sa te satisfaci si tu putin
Si nu stiu ce te simti, crezi ca m-am referit cumva la tine? ca am lasat meniul in postul tau? sa vada si alti designeri si ca imi pare rau de cine a facut meniul ca nu prea e respectat, nu m-am referit la tine plangacios micuut, daca inca vrei acei 5E hai ca ii am, imi dai mesaj la 15 daca vrei psf-ul.. inainte sa-i bag in 1.6