Quote Originally Posted by The D View Post
Am inteles
1 la mana, dark, ce treaba ai tu sa-i faci reclamatie lui Andrei in numele meu ? Daca era cineva in putere sa-i faca reclamatie pe motivul ala, eram eu.
2 la mana sunt prieten cu el, mi-a dat ban din greseala, voia sa faca o gluma, eu nu m-am suparat, mi-a scos banul imediat.
Mai jos o sa las o poza cu conv cu el .
Si pe viitor incearca sa nu mai fii asa toxic si sa faci reclamatii d-astea din ura.
https://imgur.com/a/ykM8EBm
♣El Chapo♣ General
Nu stiu cum sa iti zic dar eu am vb frumos cu andrei pe discord i-am dat poza de la LORD cum mi-a zis ca am voie sa ii dau slay pentru freedamage si cand sa intamplat chestia asta i-am dat pozele lui LORD . Dupa ce i-am dat poza lu andrei cu conversatia a inceput "ca cand pica serverul se da unban alll " dupa i-am zis ca nu cred si mi-a zis sa il intreb pe lord etc. Dupa ce nu a mai spamat cu chestia asta i-am dat mesaj cu " Ok frate eu ti-am dat mesaj sa vezi ca nu ai dreptate cu freedamage " dupa mi-a zis marsh in pula mea de plod . Eu atat am avut de zis , Acum e decizia lui t3m!. Eu i-am vorbit frumos si el injura asta am vrut sa zic aici.