Quote Originally Posted by uRSu View Post
Deci pe server sunt foarte multi admini,extrem de multi ,care au vrut admin doar ca sa le apara in fata numelui frumos.De cand e cs-ul free numarul de codati este extrem de mare,daca stai spec seara banezi cel putin 5 persoane , intru pe server gasesc 1 admin maxim 2 ,cu noroc in noptile cu luna plina, sau deloc, in fiecare seara ...Deci din peste 20 de admini banuiesc ,unii si cu grade mari, intra mereu aceeasi ,care sunt in numar de 4-5.Eu propun ca cei care au admin pe arena sa mai frecventeze serverul,sau daca nu, sa se faca o curatenie intre admini.De exemplu,in ultimele seri ,am incercat si eu sa joc dar nici o sansa,din 2 ore,1 ora jumate am stat spec.Astept adminii pe server,sau macar o curatenie intre ei si baga-ti altii care poate se ocupa.
Cum i-am zis si lui phantom, puteti sa chemati daca vreti jucatori de incredere de pe server sa faca cerere de admin sa admineze (chiar daca nu au orele necesare) sau sa imi trimiteti mie mesaj direct cu steamid lor. Daca tot sunt doritori de admin.. si de aia inactivi scapam Puteti sa spuneti la jucatori ca suntem in cautare de admini.