Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  6
Results 1 to 10 of 18

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #13

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Cata drama aici sa-mi bag pl

    Am doua intrebari:
    1. Iulian, esti tigan? =]] glumesc
    2. De ce ai dat acel sound si ai scris "prostu nostru"? Probabil ai fost provocat... dar mna.

    Oricum, prea faceti tam tam. Nu vad asa drama de nicio parte, doar chestia cu mutatul la CT care n-are ce cauta in aceasta ecuatie + minutele necesare.
    Nu mai sunt la curent cu regulile noi, dar cred ca tot ai nevoie de minute pe timp de zi ca sa stai la CT...
    Oricum ar fi, nu e cazul sa faceti atata tam tam, din ce traduc eu aici, va cam ardeti unul pe altu, probabil nu va suportati, so, de ce nu va ignorati? =]]

    sanatate
    Eu îl ignor pe cât se poate de mult. Pe server nu îi dau atenție, pe forum nici atât, dar când deja nici bine nu intri pe jb că te trezești cu cineva că te face muie și te înjură de tot ce poate este enervant până și pentru el. Eu sincer nu făceam această reclamație dacă nu se ținea tare în gură cu noi când trebuia să se mute de la CT. Tu probabil nu ai probleme de genul acesta, să intri pe server și să fi făcut muie și în toate felurile, dar crede-mă nu îți doresc să începi de pe acum. Taci și înghiți cât poți dar când deja este prea mult, apoi dă-o în pizda măsii de treabă și veziți de ale tale. Ți se zice 1 odată, de 2 ori, hai poate de 3 ori, dar a 4 a oară stai și ascultă că nu este greu.

    Scuzați limbajul, dar na.

    P.S: Acum văd ce ai scris de sound, nu pot să îmi imaginez cum dracu l-am provocat eu pe el să facă ce a făcut cu sound, când în imagine se vede clar că eu abia am intrat pe server în momentul dat.
    Last edited by Romakevo.; 27-03-20 at 13:17.

  2. Likes Khajiit liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •