Quote Originally Posted by Kendu View Post
Salut, bai paralizatule.
Nu mi prea pasa mie de aspectul limbajului, pot sa mi iau si 3 warn uri.
Nu pot sa ofer respect unui stupefiat ca tine care se ia de pers pe server ca are x sau ca are y.
Nu observi singur tristetea din ochisorii tai? Ma injuri, te injur sa zic ca mama, iti intru in joc sa nu ti dau la ban uri sa te umflu ca pe gascan si apoi vii sa plangi aici, nu e frumos?
Personal iti zic ca de te mai prind cu arfe si cu rahaturi pe server, te articulez iar, conform regulamentului, ban ul cat si silence u au fost acordate drept, ca te injur eu e alta poveste, nu te suport, esti un om de ar arunca astia cu caramele in tine sa pleci de pe server.
Nu vezi ca nimeni nu ti da atentie pe server ul asta, caut o si tu la maica ta, taica tu, daca ai bineinteles. Iti cauti atentia in minore si pusti cu 16 ani mai mici ca tine, tristule.
Si bai maturule, esti asa de matur incat spammezi lumea pe profilul lor de steam cu mesaje de genul "sa moara ma ta n cancer", bai milogule te tin astia pe comunitate ca n au alt prost ca tine sa si bata pula, in fam ma tii sa ti fut de pleb ce esti.
Accept x2 warn pentru limbajul vulgar aplicat in aceasta reclamatie, seara faina.
Mna, poftim

Poftim limbaj de admin, ti-am zis eu ceva de BAN? ai citit printre randuri? E treaba ta ce suporti, renunta la grad si aia e. Nu mai fi tu avocatul tarfelor/interlopilor/copiilor sau ce-or fi. Da, ca m-ai articulat foarte pe "regulament", ce sa-ti povestesc

Mna, atata s-a putut din partea ta.

p.s. am dat iar ca sa ramana quote-ul lui, sa nu`l modifice