Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  1
Results 1 to 4 of 4

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by RocKy Hussain View Post
    Stiu si eu am venit cu o propunere de imbunatatire a serverului parerea mea
    Adica : Sa existe un sistem de Reborn care va fii primul dat la 500k XP si se reseteaza xp dar deblochezi alt tip de arme ceva mai bune care sa aive anumite atributii sau chiar si clase mai bune

    Exemplu : Incepi cu 1/25 Reborn
    Avansezi cu 500k xp la 2/25
    Cu 1.5M XP La 3/25 si tot asa din ce in ce mai mult pana la Reborn 25/25 Unde ai sa zicem nevoie de 50M XP dau un exemplu si sa fie accesat meniul de Reborn cu o comanda "/reborn" sau cv in gen
    Dar la Reborn va fii si ceva in minus si anume ca trebuie sa reiei clasele de la inceput dar cu 5% Statistici / XP Bonus la fiecare Reborn
    Interesanta ideea La ceva de genul m-am gandit si eu dar nu la sume asa de mari
    Totusi asa ceva cred ca ar fi destul de greu de facut, ar inca mult serverul momentan avem cateva prioritati:
    Sistem nou misiuni (unde vor exista mai multe misiuni), resetarea se va face la 00:00 totul va fi automatizat
    Modificarea xp-ului necesar pentru obtinerea claselor (ex: ultima clasa la 1 M XP)
    Plugin info server
    Sistem HappyHour (e aproape finalizat)
    Adaugare unor clase noi furien / anti - furien
    Sistem voice (poate chiar si sound daca exista cerere)


    Totusi trec ideea ta pe lista multumim pentru propunere ! Tin cont de fiecare idee propusa


    Concluzie: O sa implementam ideea dar putin modifica
    Last edited by uNNuluX; 12-04-22 at 15:43.

  2. Thanks -#DaNNy#- thanked for this post
    Likes W00den liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •