Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  2
Results 1 to 10 of 34

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #26

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by GhostNight View Post
    Pupincurist , out ,,voiam initial sa ma joc pe server relaxându-ma,'' Sa dai cu wh-ul = )) Mars ba
    Iti zic eu ca esti prost si vrei sa pari destept = )) Cu Replici fumate te pwp
    Sa par destept ?? Sa par X 2 ? Vino la mine la scoala si uita-te in catalog sau iti arat carnetul de note,coaie eu nu stau toataa ziua pe calculator ca voi in plm,eu am gagica,ies afara in fiecare zi pana la 11 noaptea si fac multe ore in particular...si voi imi ziceti mie ca n-am activitate ? puteti sa-mi dati 5000 de contra,pt mn egal cu 0,eu nu stau in fata calculatorului toata ziua ca un disperat,sa n-am viatza sociala din puntul asta de vedere nu a-ti privit lucrurile..
    Spideree pui video-ul non-stop,nu vezi ca nimeni nu-ti acorda atentie ?? Prietenii mei inainte sa va luati de ce inaltime am )))) intai invatati sa scrieti corect ,pt ca va vede un server intreg..sii... cam e josnic ) pupincurist ?? Dar atunci cand v-ati strans vre-o 5,6 sa-l da-ti jos pe AssAssIn ?? Toti te pupau in cur pe tn,ce ne-am distrat atunci...nu AssAssIne ??
    Ba...akm daca Lord imi da gradul o sa intru dar dusmanii mei care nu ma suportaa vin cu contra-uri...eu fara grad v-am spus..ceaw,ceaw,ca nu vezi respect de la nimeni daca n-ai grad,daca ai steluta aia la nume esti mai presus ?? In fine baiii nu mai continui ca replicile mele ”fumate” au ajuns la chistoc...v-am pupat..
    Last edited by Shobby; 16-09-18 at 09:53.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •