Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 7 of 7

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AndreiTheToxicGuy View Post
    Pt pozele cu slap:
    Oricum, in poza in care am spamat slap aveam agent. Adk acum 1-2 luni
    Cand mi-am dat slap singur se vede din poza ta ca eram blocat.
    Daca te uiti in partea dreapta, cam pe unde e mana dreapta, se vede ca eram cu capul in textura
    Daca nu esti in stare sa vezi, pune mapa aia, du-te in pestera acolo si sari unde am sarit eu. O sa ramai blocat
    La faza cu Adolf
    ★ Nu aveti voie sa abuzati de comanda SLAP (de N ori rapid una dupa alta) doar daca un player/admin este BLOCAT altfel riscati -1.
    Vreau sa subliniez una dupa alta
    Am dat un singur slap, asa ca nu e abuz.

    Pt pozele cu ban:
    Nu am demo, dar ai dat 3 slayuri aiurea.
    Oricum nu poti zice ca e permanent sau ceva, pentru ca ti-am dat 30 minute (10minute pentru fiecare slay fara motiv)

    Stiu ca a zis TheLord ca ascultam de regulament...dar am zis sa o pun aici, in caz de orice
    Wtf , ai scris pt o poza 30 de randuri.. ok am inteles nu am fost atent cand am pus poza ,
    La adolf.. da sigur , i-ai dat slap ca sa cada de pe acoperis = ))
    Pai dai ban fara sa ai dovezi? , macar sa vad unde am dat eu alea 3 slay-uri aiurea? , si nu vad cat e ban-ul ca nu scrie ( Iti zic eu ca e permanet )
    Oricum slap-uri sunt doar ca voiam sa stiu sigur ca raspunzi ( ca mai am dar ai general alea is cu comisar... ) Dar tot e dat degeaba ban-ul..
    *Ca sa intelegi tu : Vreau sa vad unde ti-am dat slay-urilea alea de care zici*
    Last edited by GhostNight; 16-09-18 at 18:32.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •