Quote Originally Posted by BUBOREK View Post
Abaterea de la acest capitol este reprezentata de sanctiunile: Avertizare (de catre un admin)/ Kick/ Ban 10 minute "papica"
Si puteai da kick prima data si intelegeam, si @Ainsley nu stiu de ce plm tot dai reply la fiecare reclamatie, la toate trebuie sa comentezi si tu fara dovada fara nimic esti ai fii fondator "andarcavar" si nu stie nimeni, nimeni nu se ia dupa vorbele tale goale,
la reclamatii raspund doar reclamantul si autorul care a facut reclamatia, daca aduci dovezi atunci da, dar nu vorbe goale, ca oricum nimeni nu se ai dupa vorbele goale si nu este reclamatia dspre tine sa ne spui "aveam sounds off" raspunde la reclamatiile care ti se vor face sau daca ai dovezi atunci raspunde
Nu frt ti-am zis sa nu mai scrii ai facut in ciuda ban-ul pe care ti l-am dat il meriti din perspectiva mea.
Asteapta raspunsu lui lord chiar nu m-ar afecta un avertisment sau ceva decat sa stiu ca sunteti staff de genul nu esti singuru care da sound sau face abateri la comenzi sau da comenzi pe altii daca cu 10 min de ban voi va calmati e clar.
Daca nu stiai ca sunt staff si mai bine ca ti-a placut sa faci in ciuda crezand ca nu-s staff (si daca dadeam sound offs auzeam numai /rep) ca dadeai tu intr-una sound. Multi nu stiu cum sa dezactiveze sound.
Mai bine astepti raspunsu la fondator decat sa mai comentezi cu altcv mersi.