Post: Reclamatie 𝕀𝕕𝕖𝕟𝕥𝕚𝕥𝕪
User: rooygreen
Infraction: Nerespectarea regulilor forumului
Points: 1

Administrative Note:
Regulament reclamatii

Message to User:
Regulament reclamatii

Original Post:
Quote Originally Posted by NINJA121 View Post
Dragul meu, te reamintesc ca:
"◆ La reclamatii raspunde doar reclamantul si reclamatul. Mai poate interveni doar cu un post persoana care are o dovada in plus, care i se adreseaza reclamatului.
Sanctiuni:
1. Prima abatere = infraction
2. A 2-a abatere = infraction
3. De la a 3-a abatere se primeste avertisment !"


Pe langa asta, eu am facut reclamatie din motivul banului; nu poti DOAR TU sa faci reclamatie, cel care a luat ban. Pe mine nu ma intereseaza daca iei unban sau nu, insa pe mine ma intereseaza ca Kilgh (sau identity) sa fie tras la raspundere pentru faptele sale. Motivul banului incalca regulamentul si durata banului nu are nicio corelanta cu orice paragraf din regulament. L-am intrebat si pe T3m inainte de a face reclamatie daca se poate face reclamatie pe motiv de un ban complet aiurea si mi-a spus ca "teoretic, da". Nu trebuie sa ma mai faci trist pentru ca te reamintesc ca, (desi aici poate nu se aplica, insa n-ar strica sa -ti reamintesc) "Cei care se injura la reclamatii si fac dublu post, vor fi sanctionati ca atare, dupa regulamentul forumului."

Nu ar strica dragi admini, sa va mai uitati putin peste acel regulament care chiar daca pare el neimportant, el sta la baza serverului si a comunitatii.
Aaaaaaa,deci eu daca iau ban,nu am voie sa ma bag nu? Adica hai sa fim seriosi,reclamatia asta e legat de mine,chiar daca el o dat ban,Ninja, eu zic sa ti retragi reclamatia si sa stai in banca ta,pentru ultima oara…