Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  12
Results 1 to 10 of 21

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #15

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by George. View Post
    Fără supărare am stat sa ma uit pe toate ss urile si
    1. Armin a dat gag pt limbaj, relativ corect, tu dai gag pt "uratule" care nici macar nu a fost adresat catre tine, din partea mea aici tu faci abuz nu el
    2. L-ai provocat pe Remus care a raspuns ok, avand in vedere ca tu i ai zis sa taca lipsit de respect si fara sa ti fi zis el tie ceva, maxim sa zici ca vorbea cu [k] ala

    Singura chestie de "sanctionat" ar fi kick u lui armin, dar in rest mi se pare penibil sa faci reclamatie pt un "fg m" si fac pariu ca nici nu stii ce inseamna, si repet nu iti era adresat tie

    Aici e dovada clara ca tu cauti scandal cu adminii, nu inteleg dc lord i a executat pe restu cand e clar cn cauta cearta
    Salut, poate te mai gandesti cu astea?
    (Pozele sunt cu mai multi admini, Ca sa vada lord ce adminii are pe server.)
    Poze: https://imgur.com/a/kucAkhf
    Valabil pentru toti.
    Se mai vede ca oamenii injura/slap si kick, gag uri degeaba, Mai multe. sunt multe poze, 50 si ceva, TheLord spor la vizionat.
    Edit: Asta e pentru ca nu mai am rabdare sa fac reclamatii, sa stau atata timp pentru niste oamenii din astia. (Sunt si ceva poze pe acolo care au nevoie de demo, dar si acolo sunt multe si nu cred ca lord are timp sa se uite la toate. Spor la vizionat x2)
    Last edited by DJ BOBY^; 06-01-23 at 15:16.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •