Sincer imi plac toate de aici, chiar au iesit fain de data asta.
La partea de header: https://i.imgur.com/RK8FfQQ.png am testat cateva trebuie sa fie header nu o poza cu dimensiuni normale, gen 1920x180 ar merge, pe youtube recomanda 2048 x 1152

Ce as mai avea de adugat este ca pe unele aveti texte foarte MICI si alea nu se vad pe youtube, verificati ultima poza alui DEV. si vedeti pe canalul meu de yt cum se vede, daca puneti text mai mic decat ala nu o sa se vada deloc.
Lui @Grim Reaper i-am zis daca poate sa faca pozele mai luminoase ca sunt prea intunecate si nu se intelege nimic, arata chiar bine alea.

Quote Originally Posted by Solange View Post
Creatia asta imi place mult, mai ales ca este gandita frumos pe rampa de pe assault. Dar totusi parca pentru canalul nostru lipseste elementul de JailBreak din el.
O sa vad daca gasesc un prizonier sau ceva sa il "culc" pe acel text si atunci o sa fie best, dar pana atunci poate gasesti tu ceva si reusesti sa adaugi ceva element de jailbreak in el, daca nu este okay si asa

Mai las topicul deschis, poate mai apar creatii sau poate le mai editati pe ale voastre.
Va pupic

Edit: am incercat eu ceva cu aia, dar de pe pc sincer nu stiu cat de bine se vede, de pe telefon sa vede ok , asta oricum este doar asa de test, ceva lunguet pe el ar merge asa culcat ca atunci se vede bine