Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  6
Results 1 to 6 of 6

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Z1nNN View Post
    Are 12 ani frate, n-are mentalitatea noastra + ca daca e sa-l facem toti de remove, o sa-i doneze lu' TheLord, ii ciordeste lu' ma-sa banii de pe card si isi cumpara semi-creator sau 'Sef Penitenciar', deci mna.. In orice caz, abuzeaza intr-un hal...
    Daca are 12 ani nu-i problema mea, nu ma deranjeaza. Pe mine m-a deranjat ca ma ameninta cu minne pe server, dupa mi-a dat si eu am dat ban. Apoi sa ma cheme pe discord sa ma injure de familie si sa-mi zica ca de acum ma tine in minne cum l-a tinut si pe dev. Sa primeasca remove ca pe mine nu ma intereseaza daca ii fura banii lu ma-sa sau nu. Am trait intotdeauna cu premiza "Respecta si vei fi respectat". Eu sunt viitor preot, sa vina un copil de 12 ani la mine si ma injure, cred ca asta deja este o proasta educatie, cred ca parintii ar trebui sa fie mai prezenti in legatura cu el. Daca el la 12 ani gandeste asa, cand va mai creste ce va mai ajunge din el, ce alcoolic, ce drogat care ajunge sa-ti dea cu ceva in cap cand mergi pe strada ? Trebuie taiate din aripi cand inca sunt mici.
    Last edited by Casian Ilarion; 24-11-20 at 21:59.

  2. Likes uNNuluX, -=DangeR=-, Z1nNN liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •