Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 6 of 6

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Post inutil si un msay si mai inutil doi dobitoci csz
    Deci ai admin de 3 zile si deja faci 2 reclamati cu niste motive de tot cacatul un msay nu deranjeaza cu nimic gameplay-ul tot "abuzul" asta pe care il cauti arata ce mintalitate de cacat ai si iti spun eu ca nu iesi bine daca faci 3 pagini de reclamati inutile intreaba-l pe @uugh07 ca el stie mai bine despre ce vorbesc.
    Last edited by #ExPeeCt; 04-04-20 at 18:56.

  2. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by -ExPeCt- View Post
    Post inutil si un msay si mai inutil doi dobitoci csz
    Deci ai admin de 3 zile si deja faci 2 reclamati cu niste motive de tot cacatul un msay nu deranjeaza cu nimic gameplay-ul tot "abuzul" asta pe care il cauti arata ce mintalitate de cacat ai si iti spun eu ca nu iesi bine daca faci 3 pagini de reclamati inutile intreaba-l pe @uugh07 ca el stie mai bine despre ce vorbesc.
    In REGULAMENT scrie clar ca nu ai ce sa folosesti comanda "!msay" AIUREA, da si tu o fuga pe la regulament, si ne auzim

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Shen View Post
    In REGULAMENT scrie clar ca nu ai ce sa folosesti comanda "!msay" AIUREA, da si tu o fuga pe la regulament, si ne auzim
    Bai terminatule tu nu ma inveti pe mine ce scrie in regulament stiu ca se pune ca abuz dar nu este grav incat sa faci reclamatie imbecilule. Cand spameaza cu msay atunci se pune ca abuz sau cand injura in msay. Cum am spus esti un frustrat care incearca sa iasa in evidenta ca este un admin "bun" esti un nimic.
    Iar daca nu ai vazut am spus ca este un msay inutil daca sti ce inseamna acel cuvant.
    Last edited by #ExPeeCt; 04-04-20 at 21:18.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •