Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 10 of 10

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    nu se da ban 1 zi ca asa vrei tu, nu a abuzat deloc cand a intrat acum pe sv si te ai trezit tu sa ii dai ban o zi, are deja 7 reclamatii si tu 3 , in ritmul asta scapati rapid de grad
    A da , si dovezi cu faptul ca te a amenintat? 0 dovezi maxim abuz... @TheLord te rog eu nu mai da admin tuturor,ca unii n au ce face cu el
    Last edited by maniga; 03-11-19 at 21:14.

  2. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by maniga View Post
    nu se da ban 1 zi ca asa vrei tu, nu a abuzat deloc cand a intrat acum pe sv si te ai trezit tu sa ii dai ban o zi, are deja 7 reclamatii si tu 3 , in ritmul asta scapati rapid de grad
    A da , si dovezi cu faptul ca te a amenintat? 0 dovezi maxim abuz... @TheLord te rog eu nu mai da admin tuturor,ca unii n au ce face cu el
    Ba da , si am dat ban o zi din grsl voiam sa dau 144 minute

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Almnac View Post
    Ba da , si am dat ban o zi din grsl voiam sa dau 144 minute
    Si chiar daca te a amenintat, m am luat si eu de el si l am intrebat ce s cu amenintarile astea, daca te ameninta , reclamatie + gag , ce e asa greu de respectat un regulament...frate vreti sa scapati de grad si nu stiti cum? de ce sunteti voi RAZBUNATORIsi nu puteti pur si simplu sa respectati regulamentul....Pnm nu e chiar asa de greu sa faci o reclamatie.... are 8 reclamatii catt,chiar crezi ca nu o sa fie sanctionat..... va place voua sa fiti tari in mecla sa vedeti care e mai tare in oute

  4. Likes BANKAI., JuveT. liked this post
  5. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by maniga View Post
    Si chiar daca te a amenintat, m am luat si eu de el si l am intrebat ce s cu amenintarile astea, daca te ameninta , reclamatie + gag , ce e asa greu de respectat un regulament...frate vreti sa scapati de grad si nu stiti cum? de ce sunteti voi RAZBUNATORIsi nu puteti pur si simplu sa respectati regulamentul....Pnm nu e chiar asa de greu sa faci o reclamatie.... are 8 reclamatii catt,chiar crezi ca nu o sa fie sanctionat..... va place voua sa fiti tari in mecla sa vedeti care e mai tare in oute
    i-am facut reclamatii , degeaba si daca ii dau gag el tot ban imi da

  6. #5

    User Info Menu

    Și? Nu poți sa te controlezi? Ai luat admin și gata te ai văzut în vârful piramidei? Ai 5 reclamații și deja ai 2 avertismente... Eu am avut o singura reclamație,pe care am acceptat o, nu am abuzat INTENȚIONAT niciodată, s au mai întâmplat dau mute altuia din greșeală sau chestii de genu, da mi am cerut scuze și i am spus ca n a fost intenționat... Of.. Maturizati va, înțeleg ca 70% din admini sunteți sub 12 ani, dar măcar nu mai abuzați... Și scuza ca ești mic nu 3 valabila, pt ca se presupune ca dacă ești admin nu ești zeu, ești admin sa ai grija de server nu sa abuzezi în răzbunare... Eu mi am dat și ban singur 5 ore din greșeală....

  7. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by maniga View Post
    nu se da ban 1 zi ca asa vrei tu, nu a abuzat deloc cand a intrat acum pe sv si te ai trezit tu sa ii dai ban o zi, are deja 7 reclamatii si tu 3 , in ritmul asta scapati rapid de grad
    A da , si dovezi cu faptul ca te a amenintat? 0 dovezi maxim abuz... @TheLord te rog eu nu mai da admin tuturor,ca unii n au ce face cu el
    Eu ju stau sa filmez cand ma joc coaie )

  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Almnac View Post
    Eu ju stau sa filmez cand ma joc coaie )
    Ar trebui daca ai intentia sa ii dai ban , 0 dovezi , vorbele inseamna nimic in pana mea.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •