Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 10 of 13

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    https://imgur.com/kJjGn0F Limbaj.
    Restu sunt dovezi de mai bine de 3-4 luni, in concluzie esti frustrat. +Respectivul trebuia sa-mi faca reclamatie
    Daca era dupa mine iti faceam reclamatii, si altora dar nu m-am bagat in prostia voastra.

    Your are dumb

  2. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Cosmin.# View Post
    https://imgur.com/kJjGn0F Limbaj.
    Restu sunt dovezi de mai bine de 3-4 luni, in concluzie esti frustrat. +Respectivul trebuia sa-mi faca reclamatie
    Daca era dupa mine iti faceam reclamatii, si altora dar nu m-am bagat in prostia voastra.

    Your are dumb
    Ce 3-4 luni ma? La limbaj vorbeam cu tipu. Noi glumim intre noi ca ne permitem. Nu l deranjeaza cu absolut nimic pe tipu ) SI alea sunt dovezii pe la sfarsitu lu 2020. Deoarece mai am putin si fac 1 luna pe numele Whatsapp.

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DenisFlorian12 View Post
    Ce 3-4 luni ma? La limbaj vorbeam cu tipu. Noi glumim intre noi ca ne permitem. Nu l deranjeaza cu absolut nimic pe tipu ) SI alea sunt dovezii pe la sfarsitu lu 2020. Deoarece mai am putin si fac 1 luna pe numele Whatsapp.
    Mai ai ceva de argumentat?
    Din ce mi-ai zis nu rezultă nimic

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Cosmin.# View Post
    Mai ai ceva de argumentat?
    Din ce mi-ai zis nu rezultă nimic
    Iti explic asa:

    1. la slay nu se pune deoarece ti-a facut ZeUs reclamatie.
    2. gag de 10 minute din prima nu mi-ai dat 3,5,10 direct 10.
    3. Doveziile nu s asa de vechi. Ti-am zis.. Am eu aproape o luna cu numele WhaTsApp [; x].

    Concluzie: av pe semi daca si un av pe sef DD

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DenisFlorian12 View Post
    Iti explic asa:

    1. la slay nu se pune deoarece ti-a facut ZeUs reclamatie.
    2. gag de 10 minute din prima nu mi-ai dat 3,5,10 direct 10.
    3. Doveziile nu s asa de vechi. Ti-am zis.. Am eu aproape o luna cu numele WhaTsApp [; x].

    Concluzie: av pe semi daca si un av pe sef DD
    Să-mi facă aia reclamație nu tu,haha.

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DenisFlorian12 View Post
    Iti explic asa:

    1. la slay nu se pune deoarece ti-a facut ZeUs reclamatie.
    2. gag de 10 minute din prima nu mi-ai dat 3,5,10 direct 10.
    3. Doveziile nu s asa de vechi. Ti-am zis.. Am eu aproape o luna cu numele WhaTsApp [; x].

    Concluzie: av pe semi daca si un av pe sef DD
    Imi cer scuze ca intervin insa o sa aduc o asa zisa "dovada"
    In regulament nu e scris nicaeri ca trebuie sa dai de la 3 pana la 10 in regulament se scrie ca se pedepseste cu gag de la 3-10 min sau cu ban 5-60 minute dec se ia dupa graviditatea limbajului spre exemplu daca scapi acolo o p*la sau o pi*zda ii dai acolo gag de 3 min daca te injura in ultimu hal sa iti zice ca esti muist jegos etc... normal ca ii dai 10 Peace =) ♦ Folositi un limbaj decent. Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice jucator vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti jucatori. Sanctiune: Gag 3-10 minute/ Ban 5-60 minute

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Burlacu Andrei View Post
    Imi cer scuze ca intervin insa o sa aduc o asa zisa "dovada"
    In regulament nu e scris nicaeri ca trebuie sa dai de la 3 pana la 10 in regulament se scrie ca se pedepseste cu gag de la 3-10 min sau cu ban 5-60 minute dec se ia dupa graviditatea limbajului spre exemplu daca scapi acolo o p*la sau o pi*zda ii dai acolo gag de 3 min daca te injura in ultimu hal sa iti zice ca esti muist jegos etc... normal ca ii dai 10 Peace =) ♦ Folositi un limbaj decent. Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice jucator vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti jucatori. Sanctiune: Gag 3-10 minute/ Ban 5-60 minute
    Tu nu ai fost pe server... Nu ai nici dovada nimic..

    2: Daca pe TIPU IL DERANJA IMI DADEA EL! Dar cat timp el imi zice "du-te in pula mea" in gluma si eu nu ma supar si ii zic 'sugi pla si tu" Si atat.. Cosmin s-a bagat ca ultimu retardat

  8. #8

    User Info Menu

    Nu m a deranjat, nu va mai cac*ti pe voi, ms
    Când întrece măsura am eu grijă de el
    Last edited by tipu'; 26-01-21 at 19:04.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •