Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Results 1 to 10 of 12

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DJ BOBY., View Post
    ► Nick CSJ BOBY
    ► Nick admin/player reclamat:Navi elocro ala
    ► Motiv:ban fara motiv ban 2 ore degaba
    ► Reguli incalcate:abuz ban
    ► Dovezi (poze/demo):https://imgur.com/a/qUudFGG

    A venit niightmare pe sv si ma ameninta cu ban si deatea nu mergea gag a vedenit, Denigur domnul navilica si mi-a dat ban o o ce ai fct navilica dc dai ban aiurea zi si mie
    Asteptam cu nerabdare sa intri sa imi faci reclamatie.. in primul rand sunt onorat.. sa te banez.. la cat de prost si incult esti.. esti atat de prost incat mentionezi ca e ban fara motiv dar defapt ai la reason : lbj.. apoi.. aduc demo pentru limbajul tau.. @_Florin_ te rog sa pui demo aici cu lbj.ul lui la microfon.. poate luam si cateva *minusuri* cum spui tu
    Mentionez ca i-am dat ban si nu gag din simplul motiv ca era ct.. si degeaba ii dadeam gag daca el ma injura la microfon.. e logic .. si tine minte, am fost baiat *finut* si nu ti-am facut vacanta de 1 zi sau mai mult la cat mai injurat
    Si in final.. daca tot vrei sa imi scrii numele.. scrie-mi numele corect e NiGhTMaRe .. este electro nu ce plm zici pe acolo .. apoi *deastea* ce plm *a vedenit* am devenit? ce drq vrei sa spui .. si multe altele.. te rog.. daca imi mai faci reclamatie.. sau daca dai reply te rog sa vorbesti corect.. nu ca ultimul analfabet..
    Last edited by #AleXuTz#; 10-08-20 at 08:42.

  2. Likes Morgan liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •