Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  5
Likes Likes:  49
Results 1 to 10 of 17

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post


    eu la 21 de ani ai mei nu ma consider destul de matur

    0:00-0:10
    aici te cred

    cum a zis si palmoliv , sv-ul nu e pe moarte, doar ca voi daca jucati zilnic numai jb jb jb jb normal ca vi se urca la cap si dupa un timp vi se ia de tot si incepeti sa aveti anumite anturaje pe server, certuri, abuzuri, etc... sv-ul nu o sa moara dupa parerea mea niciodata pentru ca oamenii vin si pleaca... eu de cand am luat pc-ul asta in decembrie nu prea am mai intrat deloc pe jb, si din cate vad si eu pe la cerererile de admin vin din ce in ce mai multi oameni, normal ca voi v-ati format un grup astia mai vechi si nu acceptati noile persoane in staff, eu zic ca asta strica, ar trebui sa fiti mai calzi cu noile staff-uri, sa ii invatati multe si pe ei, nu sa vedeti ca fac o greseala minora si ii banati instant sau mai rau sa ii faceti reclamatie si nici politist sa nu mai aiba, ii invatati pe toti pas cu pas ca nu moare nimeni

    tu spui ca strumf nu se ocupa de jb, ca nu le face nimic la adminii care abuzeaza si tot asa, eu cand te tineam in ban pe tine @aLink mi-ai spus ca nici macar nu imi faci reclamatie ca nu imi face nimic Strumf, ai vazut bine ca de la sef am agent, sunt regulamente la comenzile alea, daca ai dat un slay aiurea primesti un adv nu direct remove... si lord sta aproape zilnic numai cu update-uri pe jbgo, arena, surf.. de ce ? sa multumeasca si pe altii, nu numai playerii de pe jb
    Last edited by ?RyN?; 21-02-19 at 17:50.

  2. Likes Symb0L, TheLord, aLink, NeuTroN liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •