Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 5 of 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Sincer sa fiu este dubios baiatul...si daca avea cod nu putea sa ii faca nimic onemouse avand staff doar kick dupa opinia mea....si din cate vad nu are cu ce sa isi sustina kickurile deoarece:
    Nu ne INTEREASEAZA ABSOLUT DELOC si va zic asa ca sa intelegeti TOTI, NE DOARE FIX IN PULA de certurile voastre din EXTERN, nu ma intereseaza daca va injura, isi bate joc de voi, va da flood, va suge de pula in EXTERN adica pe DISCORD/STEAM/SKYPE/IN REALITATE/ETC. si pentru asa ceva nu o sa se dea NICIODATA vreo sanctiune pe SERVER (ban/kick/mute/gag) deoarece in caz de reclamatie voi o sa fiti sanctionati. Nu ma intereseaza dovezile de pe discord, daca nu a facut toate astea pe SERVER atunci nu aveti niciun drept sa ii faceti ceva deoarece nu a INCALCAT REGULAMENTUL SERVERULUI, REPET, REGULAMENTUL SERVERULUI care se aplica strict pe SERVER nu si pe alte platforme.
    Pentru CODURI aduceti dovezi, acum a PRIMIT unban, ca nu cred ca m-am facut pana acum inteles cum sta treaba cu chestia asta, dar next care mai da vreo sanctiune asa fara dovezi si ca este luat la pula in extern primeste direct -1.
    dar nu consider ca merita nici -1 deoarece ma repet baiatul chiar este dubios + este prima abatere a lui onemouse ....astept si parerea voastra @TheLord // @Alin
    Last edited by -#DaNNy#-; 16-06-21 at 11:37.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •