Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  7
Results 1 to 10 of 25

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #14

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Roman Di Russo View Post
    Din nou, nu stiu eu ce te tot bagi tu in discutia asta. Am inteles, esti veteran pe comunitatea asta, dar macar nu te baga unde nu ai treaba. Si nu, am dat cu frumosul "stop" la toate sound-urile, dupa Dark, Nutzu si Singuratiicul au sarit cu gura pe mine si au inceput sa ma ameninte. Pentru asta au primit toti minne. Te rog eu frumos, vezi-ti de treaba ta, ca nu am chef sa ma cert cu cineva pe care nu cunosc. Si poate ca da, ai dreptate, nu conteaza varsta ci mentalitatea, dar clar nici Dark si nici Nutzu nu gandesc mai bine decat mine. Nu te mai da mare pe aici ca nu are sens si dupa facem urat amandoi. Eu te respect, tu ma respecti. Tu nu ma respecti, pot si eu sa imi bat joc de tine si sa iti zic, ca tu gandesti mai rau sir ca un copil iesit din coma.

    EDIT.: Am martori pe server care au vazut clar ca eu am dat "stop" la sound. Mai erau si altii care au dat peste sound-ul acesta ca sa il opreasca. Fa bine si documenteaza-te. Si pentru ultima oara iti spun, a retras reclamatia, taci si lasa discutia asta sa treaca.
    are treptate @Alex.# e adv @Roma Di Russo poate de ex ascultă cineva abi şi vor să le pun sondu tu nu închizi repede aşa că vrei tu şi @Strumf
    @TheLord făceţi regului cu gradele si cu astea atât am de zis şi eu
    Last edited by DJ xNutzu; 26-11-19 at 16:52.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •