Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  6
Results 1 to 10 of 40

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Christian #GD View Post

    Din pacate cred ca esti mai nou printre noi asa ca ti-o spun frumos, deja exista acele persoane care fac propuneri doar ca se intampla destul de rar.
    Al doilea motiv ar fi ca ar exista o cearta pt cine sunt "acei 4" si nu are rost sa iscam o cearta din neant
    Al treilea motiv , daca ar fi cel putin 2-3 mai vechi (adica sa stie cum merg lucrurile pe server) ,altfel ar fi haos.

    Inteleg ce zici , nu sunt nou sa zic am 2 ani pe server , la faza cu cearta am zis clar ca Lord sa ii aleaga nu sa fie cu votare sau alta modalitate ...etc
    Unii chiar merita intelegi? Ai mai spus ca exista acele persoane , eu de cand sunt pe comunitate nu am vazut nici-o propunere ..... macar sa fie propuse alte persoane.... ceia ce am spus mai devreme nu a fost spus cu rautate dar vreau sa intelegi situatie oricum e opinia ta si parerea ta ce sunt bine venite si care arata si partea rea a propuneri si partea buna



    Quote Originally Posted by BANKAI. View Post

    dara ar fii cineva care ar avea voia sa propuna tu ai fii acela nu inca 3 pentru ca am intrat aseara pe sv am vrut sa ma simt bine =) si cam toti erau sub 14 ani ma refer la cei cu grade mai mari comisar/general si niste plozi ce au politist si sunt prieteni cu generali e logic ca generali o sa faca propunere pt "tovarsii lui" si asa o sa se ia upuri din prostie prin simplul fapt ca sunt prieteni si o sa se faca favorizari

    De aceia am zis ca Lord sa ii aleaga , nu cred ca Lord ar alege o persoana de acum 1 o luna pe sv cu General si tot ce trebe , nu , cateva persoane serioase care crede el ca sunt bune pentru asta , un ex ar fi Assasin omul nu a abuzat si e cum trebuie daca ar fi mai activ ar fi super
    Orium mersi de parere BANKAi astept si pareri de la ceilalti de genul cum vad ei propunerea
    Last edited by Hades; 28-03-20 at 22:26.



    Contact
    Discord : Hades #4532

    " 𝕷𝖎𝖋𝖊 𝖎𝖘𝖓’𝖙 𝖆𝖘 𝖘𝖊𝖗𝖎𝖔𝖚𝖘 𝖆𝖘 𝖙𝖍𝖊 𝖒𝖎𝖓𝖉 𝖒𝖆𝖐𝖊𝖘 𝖎𝖙 𝖔𝖚𝖙 𝖙𝖔 𝖇𝖊. "
    𝘽𝙪𝙧𝙣 𝙛𝙤r 𝙙𝙚𝙨𝙜𝙞𝙣



  2. Likes BANKAI. liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •