Am achizitionat si ultimul boost din strangerea asta de fonduri!

Prima tranzactie cu banii stransi(cu un mesaj micut pentru fanii nostri care aparent au ajuns sa ne urmareasca si forumul):



A 2-a tranzactie cu banii stransi:



A 3-a tranzactie cu banii stransi:



Multumim din nou pentru ca am reusit sa finalizam cu succes o strangere de fonduri pentru server-ul nostru!
La inceput eram putin sceptic in privinta acestei strangeri, dar pana la urma ati demonstrat din nou ca se poate, majoritatea veteranilor care sunt pe server deja de 9 ani, cand au vazut acest topic au sarit in ajutor instant, fara ezitari si ma bucura acest fapt!
Desigur, cum niciodata nu luam donatiile doar asa, ca doar ne cunoasteti, nu pot sta linistit daca donati asa "degeaba" si niciodata nu am acceptat vreo donatie fara sa ofer ceva in schimb, toti ati fost rasplatiti cu cate ceva de sumele respective!
De sarbatori a fost frumos din nou, ca in fiecare an, deja de 9 ani, a fost plin server-ul de jucatori, de veterani si ne-am distrat impreuna prin conferinte, server si am reusit chiar sa facem si un video de revelion !
Va multumesc din nou pentru acesti 9 ani si pentru tot sprijinul venit din partea voastra in tot acest timp!
Va doresc din nou si aici un An Nou Fericit, fie ca in 2021 sa reusim toti sa ne realizam visele, planurile si desigur va doresc foarte multa bucurie si sa fiti sanatosi ! Sa ne auzim din nou cu bine la final de an cu totii ca sa ne povestim din nou trairile din 2021!
Va pupix si va iubix !


Pe aceasta cale tin sa multumesc din nou tuturor celor care au donat pe server, dar in special celor care au donat strict pentru aceasta strangere de fonduri: @Andrei_22 @DANUTZ.JB @Loader. @Mihai.!? , va multumim din suflet!

Daca mai are cineva de adaugat ceva aici este liber sa o faca!
In cateva zile o sa inchid si acest topic.