Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  4
Likes Likes:  18
Results 1 to 10 of 20

Thread: Sall jb<3

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #6

    User Info Menu

    ..ba... mi-ai stricat ziua... chiar in halul asta sa imi dai vestea asta.. imi aduc aminte cand eram la inceput pe server... si nu aveam habar de nimeni si nimic... si nu vorbeam cu nimeni de pe server.. pana cand te-am cunoscut pe tine.. ma rog.. pana cand am inceput sa vorbim ca te stiam de mult cu numele vechi dar nu vorbeam * moartea din carpati*.. Mno.. si dupa ce te-am cunoscut am inceput si eu sa ma obisnuiesc cu serverul si am inceput sa cunosc lume noua, sa imi fac prieteni noi si tot asa sall @@Merik@ @KillerElite @sKz @JuveT. @Gogu Gabriel si tot asa.. Ma rog.. o alta amintire este aceea cand ti-ai schimbat numele in cel pe care il ai acum si mi-a venit sa iti pun o porecla asa de * nostalgie* sa te eticheteaz putin ,, Mortisor". Aici nu prea am ce sa detaliez stiu ca dupa asta ai inceput sa ma spamezi in psay cu gay dar ma rog .. Oricum.. iti multumesc si eu pentru toate momentele in care ne-am distrat.. si ma bucur ca te-am facut sa te simti bine.. Bafta frate, tinem legatura si te reastept pe server nu doar in staff
    Last edited by #AleXuTz#; 14-08-20 at 08:10.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •