Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    User Info Menu

    podolsky sloboz pe tava[REZOLVAT]

    ► Nick CS: Royal4HS
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: STEAM_1:0:453681591 aka podolsky moloz
    ► Motiv: kick aiurea
    imi da kick ca cica am coduri si dupa nu stiu ce sloboz i-am zis si face ca mi da mute ca regulamentul se aplica tuturor si i-am zis hai da-mi etc, in fine dupa ce l mai bat inca 3-4 runde incepe sa mi sufere de lvl ore etc si ma injura(aici sa inteleg ca nu se mai aplica regulamentul) i-am oferit o sansa sa intre cu tw/supremo/anydesk sa vad ca n-am cod, dar iarta-ma pe mine ca aveti 300+fps si sunteti boti rau de nu stiti sa carati un flash pe pisica pe tuscan, e vina mea ca vin de pe 1.6 si-l nenorocesc pe nemernicul asta
    ► Dovezi (poze): https://prnt.sc/vzduda
    Last edited by BlackAngel.x; 10-12-20 at 01:49.
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆




    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

  2. #2

    User Info Menu

    Salut, in primul rand se vede dupa limbajul tau trivial ca nu esti trecut pe la scoala si lipseste educatia ta..
    Ti-am spus de 3-4 ori sa scoti codul ca intre prieteni pentru ca totusi ai VIP si e pacat sa pierzi banutii donati.. toti playerii se plangeau de tine, tu dadeai flash, te bagai, nu aveai stres, nu luai nimic, ieseai prefire, trageai din mers prin cutii.. iti faceam fake peek si tu trageai dinainte..
    Ai inceput sa ma injuri, eu vorbindu-ti frumos. Toti playerii au iesit din cauza ta si te-am tinut in kick pana cand ti-a dat LORD BAN.
    Am si eu cateva screenshots cu limbajul tau: https://imgur.com/a/FGtpnpw
    Pe viitor, invata sa respecti omul, sa nu-ti vorbesc si eu asemenea limbajului tau.

  3. Likes BlackAngel.x liked this post
  4. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by podolski View Post
    Salut, in primul rand se vede dupa limbajul tau trivial ca nu esti trecut pe la scoala si lipseste educatia ta..
    Ti-am spus de 3-4 ori sa scoti codul ca intre prieteni pentru ca totusi ai VIP si e pacat sa pierzi banutii donati.. toti playerii se plangeau de tine, tu dadeai flash, te bagai, nu aveai stres, nu luai nimic, ieseai prefire, trageai din mers prin cutii.. iti faceam fake peek si tu trageai dinainte..
    Ai inceput sa ma injuri, eu vorbindu-ti frumos. Toti playerii au iesit din cauza ta si te-am tinut in kick pana cand ti-a dat LORD BAN.
    Am si eu cateva screenshots cu limbajul tau: https://imgur.com/a/FGtpnpw
    Pe viitor, invata sa respecti omul, sa nu-ti vorbesc si eu asemenea limbajului tau.
    arata-mi si mie cine se plangea de mine, arata-mi niste dovezi solide ai zis ca ai demo ca nu stiu ce hai urca demo ul si scoate faze de "cod", sa te respect? dar tu inainte de asta ma acuzi de cod pe nedrept si mai jignit aiurea...a stai aici nu mai avem ss nici demo si iarta-ma pe mine cum am zis si mai sus ca tu ai 300 fps + si nu stii sa arunci un flash +chill lord nu ma banat, nu ma banat nimeni brothere app ti-am oferit prietenos anydesk/ supremo /teamviewer etc ca sa intri la mine in pc sa vezi ca n-am cod si vorbesti doar aiurea @EdiT: tu ai fost singurul care s a plans de mine pentru ca nu accepti sa te bata altu
    @ edit2: cum sa zici ca sau plans playeri de mine cand avem acelasi grad si nu am vazut nimic pe u@ esti penibil, foarte penibil )))))))))))))))iar acum am intrat pe arena si o dai in prietenie cu mine haha
    Last edited by BlackAngel.x; 11-12-20 at 02:14.
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆




    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

  5. #4

    User Info Menu

    Nu s-au plans pe u@, s-au plans voice.. logic ca nu am cum sa-ti fac demo din moment ce e clar ca daca ma pun la spec ma uit pe tine/ai spec list. Si ba da, Lord ti-a dat ban.
    Nu am zis niciodata ca am demo.. le infloresti.

  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by podolski View Post
    Nu s-au plans pe u@, s-au plans voice.. logic ca nu am cum sa-ti fac demo din moment ce e clar ca daca ma pun la spec ma uit pe tine/ai spec list. Si ba da, Lord ti-a dat ban.
    Nu am zis niciodata ca am demo.. le infloresti.
    ba da ai zis )))))))))))))))))))))))))) ba nu tie rusine ba sa minti asa (stai chill ca nu am primit ban de la nimeni dupa ce mi-ai dat kick i-am zis lui lord ce fel de admini are pe arena si a zis ca o se uite) si nici pe voice nu sa plans nimeni, ba iesi ma ca deja esti foarte penibil, daca si eu le infloresc ...) te rog sa nu mai scrii daca vi cu minciuni de genu
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆




    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

  7. #6

    User Info Menu

    Podolski data viitoare sa ai dovezi cand suspectezi pe cineva de cod, pentru a motiva comanda pe care i-o dai.
    Ramane un av verbal tura asta.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •