Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  6
Results 1 to 2 of 2

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutie Raul1236 (User - Co-Moderator)

    Hai sa îmi zic și eu povestea.

    Țin minte foarte bine, am întrat pentru prima data în comunitatea AlphaCs pe sv ARENA.ALPHACS.RO pe data de 7 Ianuarie 2020,atunci mi-am făcut și contul de steam care îl am și acum. Cautam un sv unde sa ma încălzesc pentru competitiv. Am întrat prima zi, am întrat și a2a zi și tot asa. Prima data m-am întâlnit cu @KeNNNN VoDa (kennnn, mai ții minte când puneai muzica pe voiceroom 5?)))) pe vremea aia era distracție maxima). După o vremea, era sa îmi iau ban de la @raje pentru ca făceam prea bine bhop-ul(apasam W, și se vedea ciudat ))
    Atunci mi-a luat apărarea @_ELIT_ și am început sa stau de vorba cu el, după o vreme am aflat ca stam la 12-15 km distanta) avem atâtea întâmplări Eliteee, sa ma bata mamaaa
    După am strâns și 30 de ore, iam scris pe discord la @TheLord sa îmi dea gradul de helper ( pe vremea aia, habar nu aveam ca exista forum)
    Am luat gradul, rapid am întrat pe sv, sa vad Helperul) și de atunci m-am activat la maxim, în 4 zile am facut 20 de ore ca să iau staff-ul, am primit up. După, am întrat pe forum, ca să dau pro și contra la cereri.

    Am urcat după în grade pana la Manager, pana în iunie eram printre primi 15 în top pe server. Am observat ca AlphaCs mai are câteva server, asa am găsit Awp-ul, SURF și GO,unde am continuat sa fiu ca staff pe GO, și pe awp am renunțat, întram rar, etc.
    Nu pot sa nu ii menționez pe @Ary @✪sEb1 @SilenTT @kermit.. @ionut567890 @GamerulCalin nu va uit io, cat îs io de uituc, nu ii uit pe Golanii mei și mai sunt, dacă va simțit, sa îmi scrieți (pana va găsesc pe toți pe forum, ma ia amețeală)

    Fain frumos, a venit și 2021,am făcut în Februarie cerere de Sv Admin, și după câteva ore de la accept, up la Co-Moderator. În continuare o sa încerc sa ajut ca pot comunitatea aceasta, încerc sa moderez zona unde sunt cât de bine pot și vedem pe viitor cum o sa evoluez.

    # El_respeto_AlphaCs mi amigos
    Last edited by Raul1236; 03-03-21 at 11:30.

  2. Thanks -#DaNNy#-, Calinush thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •