Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  8
Results 1 to 10 of 14

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by NINJA121 View Post
    @Shoto

    Stiu ca este recomandat sa nu dau thread-replies, insa as avea ceva de adaugat: nu exista o dovada de forma video/ audio/ (...) in care sa arate clar faptul ca Cap_De_Miel era uramtorul gardian. Singurele dovezi de format poza sunt cele in care Cap_De_Miel se muta singur la CT, fiind al doilea in queue-ul de așteptare.
    inteleg ce zici si tu dar mi se pare penibil faptul ca sunt reclamatii deja si serveru de abia s a redeschis, cu lucruri efectiv aiurea, si daca lord are posibilitatea de a accesa consola sa poata vada ce s a intamplat candva la o ora, se poate vedea clar cum a zis server u in sine ca se cauta urmatoru gardian si e cap de miel, si dupa i ati sarit in cap ca vezi doamne si a dat !ct si dupa v am dat copy paste ce a zis serveru.

    si pe langa toate astea mi se pare trist faptul ca stati geana cu fiecare lucru, inloc sa dai repede thetime si sa dai f12 mai bine faceai poza cu dovada sa ii ti partea, pana la urma pe langa faptul ca suntem o comunitate, suntem adminii si fix cand ti e lumea mai draga si iti face unu reclamatie nu are cine sa ti tina partea.

    nu stiu cum poti sa zici ca are dreptate fapt ca ti a dat efectiv screenshot , aceeasi mapa , aceeasi playeri , acelas fundal si tot zici ca are dreptate marius de a facut reclamatia... si tocmai ce ai zis ca si tie ti s a intamplat deci de ce inloc sa i dai un mesaj lui lord sa i spui problema ajuti sa si ia cap avertisment?

    si nu mai arunca nici tu cu pietre ca si cap de miel putea sa ti faca reclamatie dar a fost baiat si nu ti a facut ca e urat asa
    Last edited by Shoto; 17-04-23 at 11:06. Reason: m am exprimat prost

  2. Likes NINJA121, rooygreen liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •