Quote Originally Posted by _ELIT_ View Post
daca ai avut o problema...de ce ai mai adus vorba despre forum? caci si tu ca si mine nu ai putut fii pe forum pana la o perioada okay? atunci de ce naiba ai mai adus vorba...si eu ce sa fac ca esti mai mare...te respect pana cand vad ca o dai in pupincurism .. ti am spus si o repet lasa arfele astea ca nu sunt okay...macar atat recunoaste ca ai zis pe langa ce am precizat ca ai zis ca nuj cine esti tu ca vorbesti tu cu lord si ca pe seara nici eu nici dev nu mai avem admin )) si sa nu uitam ca l-ai facut pe dev ratat sau cum (aici nu sunt sigur ca a spus exact asa dar a adus jigniri la adresa lui)
CE MA? prietene de ce bagi cacaturile astea la mijloc, sunt jucatori pe server care pot confirma ceea ce am spus, de ce incerci sa te scoti mintind, si vreau sa stiu unde am pupat in cur, si unde am adus jigniri la adresa lui. Arfele tot eu le am ca ma iei ca sunt jmekeras si alte cuvinte pe care doar tu le intelegi. Acum sincer ma intreb cum de esti admin pe server. Si daca aduc vorba de forum asta nu inseamna ca nu pot mentiona, ca admin ai anumite angajamente. daca am avut probleme personale nu inseamna ca poti tu sa insisti pe subiectul asta, nu ma priveste ceea ce faci tu, nici pe tine ceea ce fac eu. ti am spus clar ca ai forum din 2020, eu l am facut ca sa nu iau remove ca nu am cont pe forum. spor la thread