Quote Originally Posted by ShadowALPHACS View Post
am zis ca daca continui cu comportamentul asta si nu stii sa iei atitudine ramai fara grad pana diseara, ca a mai fost cineva la fel ca tine si a primit remove. Nu ma laud ca vorbesc cu lord, iti spun cu cine vorbesc sa ia masuri in privinta ta, ca nu ma cred mai superior vorbind cu o anumita persoana. Spui ca bag de la mine cand tu faci exact ceea ce mentionez si spui ca sunt pupincurist. Tu stii ce inseamna termenul ala pe care il folosesti? si nu cred ca am pupat pe nimeni in cur cand am scris replicile din acest topic. zic sa ti revizuiesti comportamentul ca faci parte din staff, nu se vorbeste ca la usa cortului. Si daca chiar ai nevoie de dovezi ca eu sunt admin pe server cere le in privat, nu stau sa iti dovedesc pe forum ca sunt admin. Lasa prostiile deoparte si maturizeaza-te. nu mai folosi cuvinte ce te depasesc incercand sa ti intaresti argumentele, ca nu se face asa. pastreaza decenta. De aici las fondatorul sa decida, mult noroc la thread.
eu nu am nevoie sa dovedesc...eu stiu de cand sunt admin pe server si punct,,,asta este si continui cu vrajala ta de 2 lei fratiorul meu ti-am spus a 10 a oaaraaa nu mai fi cu un caracter atat de josnic....ti-am spus foarte clar tot ce am avut de spus...si cuvintele pe mine nu ma depasesc...oi avea eu 16 ani si tu dracu stie cat ca ai zis ca esti mai mare...doar ca nu gandesti ca mine....fratiorul meu eu stiu ce am spus ce am facut...tu daca continuii tot asa o sa ajungi foarte rau...deci te rog eu lasa vrajeala si incearca sa te aperi...si recunoaste ca e cum zic eu,,,exact asa ai spus nu o da ca ai zis ca nuj ce comportament si nuj cum...ai spus ca 'lasa ca pe deseara vorbesc cu lord si nu mai ai grad' nu te mai trage pe fund..si aia e,,si reclamatia a fost facuta ca dragul tau prieten s-a bagat peste comenzile mele...deci cica nu s-a facut niciun abuz