Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  24
Results 1 to 10 of 13

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    @Jemu nu stiu cum pot verifica daca a fost sau nu editat , dar ieri scria ca daca nu am 15 minute pe server nu pot sa imi dau mie nu ca nu o pot folosii deloc daca nu am 15 minute , pt ca daca ar exista regula asta ar fii o tampenie , pt ce drq ne mai baga comanda daca nu o putem folosii deloc? de exemplu , daca eu intru pe sv si este unu simon si da god mode day si exista o harta cu roata din aia si cere ajutorul unui creator sa faca ce zice pe roata aia daca pica 50$ sa dea 50$ si sa zicem ca sunt 2 creatori pe sv mai sunt 13 minute din mapa dar noi avem doar 7-9 minute , ce facem nu avem voie sa dam banuti sau ce? pt ce naiba mai bagati comanda? scoateti-o de la creator si aia e , cum adica daca se buguieste gmt nu am voie sa o folosesc ca arata ca am 12 minute iar eu sa fii jucat de 3 mape , pai ma doare undeva de gmt odata ce stiu ca am donat , o folosesc cand ma lasa serverul , puteti pune regula sa nu mai dau in stanga si in dreapta cu banuti , asta e altcv nu sa nu o folosesc ca vreti voi sa o folosesc doar daca am 15 minute , o folosesc cand ma lasa serverul (in ultimele 15 minute din acea harta) si aia e
    si pot baga mana in foc ca regula a fost editata recent de @Khajiit
    ca prost am fost ca nu am facut ss , si stiam ca asa va face
    @@@ in + se vede in plm ca mai erau cateva minute din mapa https://imgur.com/a/UONoNYS sus stanga , deci se schimba , nu vad care plm e problema ca am dat banii aia in ultimle 5 minute , cand au dat grenade si inca 1 day sau cv , deci care e problema , au apucat sa isi cumpere ceva 3 runde de ei? majoritatea si-au luat freeday ori bagheta aia in rest nu au apucat mare lucru sa faca cu ei ca se schimba mapa , deci aia e
    Last edited by F-A-N-T-O-M-A; 30-01-19 at 09:42.

  2. Likes CoNaN93, Snoop Dogg, abDu liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •