Quote Originally Posted by sefu tau View Post
si tu mare smecher,eram afk ca m am dus sa mananc si sa bag o tigara,si nu stau sa fac ore sa iau admin,ca daca voiam admin aveam de mult,va dati toti pielea pulii cu parerea mari admini)))))))))
La 12 ani fumezi )). Phoenix nu e un sfânt spre ex aseară înjura pe server și frati miu mai mic se juca. Am mers la el ca m a strigat sa mi arate ca Phoenix înjura și i am spus frumos "dacă nu sunt generali online nu înseamnă că poți să faci ce te taie capu,potolește te ca altfel o sa intre Maniga și te rezolva" a început ca "da te ba d***u de fraier ca nu ești Admin sa mi spui mie ce sa fac".am zis ok, se rezolva. Am intrat frumos de pe pc ul meu pe server și l am întrebat dacă de potolește, și s a potolit. Ideea e ca el nu prea știe sa se compoarte și nici sa se controleze și sa vb cu playerii normali dacă nu e un admin cu grad mai mare pe sv. Părerea mea e ca nu merita sa aibe Agent dacă el se poarta exacrabil cu playerii normali și cu adminii de +comisar ii pupa în fund ca să primească pro uri la cereri up... Și tu sefu tau, dacă te prind pe server ca vi și ai arfe de mare interlop bijnitar te ard. Și vezi cu limbajul pe forum ca ai deja 3 infracțion dacă se uita T3m peste acest topic și vede ce frumos vorbesti tu la 12 ani