Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  7
Results 1 to 10 of 25

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by _ELIT_ View Post
    Ultimul reply dat de mine....daca atat nu te duce capul sa intelegi ce am zis atunci ai varsta de 18 ani doar trecuta in buletin si atat....am scris pe scurt geniule logic ca si managerul se ocupa si de chat si vc desteptul pentru ca de aceea are acces la mut gag silence.... so din moment ce ai spus ca erai pe server si erau anuntati codati..tu asteptai ca un staff sa se puna? Nu tu ca ai accese mai multe decat el? Ma repet imi pare rau de tine rynule ca ai ajuns cum ai ajuns....la varsta ta trebuia sa te descui mai mult la minte deja dar nu prea o faci....
    Bai microb uman ce esti iar vorbesti fara sa ai vreo treaba, repet nici nu erai pe server epava societatii
    Da ba esti nebun daca nu imi spuneai tu ca managerul se ocupa de banuri si cei fara acces la ban de chat, ce ma faceam eu fara tine
    Deja faci si pe prostul si nu vrei sa intelegi ca ala cum a zis de aia doi ca sunt codati le-a dat kick instant, a zis ala pe voice chat care sunt codatii, ce urma sa fac, sa ii raspund si eu pe voice chat ? "A da ? Stai asa boss ca ma pun spec acum pe ei", dar ce sa intelegi asa e cand trebuie sa te bagi pentru amicii tai ca daca ai numele rosu tu consideri ca ai si mai multe oportunitati
    Lingau infect ce esti ca ai rupt creierii la toti cu pupincurismul de il ai


    ELIT: AM ZIS CA NU MAI DAU REPLY CA SA NU FAC PH...ASA CA DAU EDIT...ESTI TU ASA SIGUR CA NU ERAM PE SRV? ERAM PE CONT SECUNDAR PRIETENE ERAM PE SPEC ASA CA NU MAI FACE GURA SI USOR CU JIGNIRLE BAI COPILE CA NU TE AM JIGNIT
    Last edited by -#DaNNy#-; 29-06-21 at 12:41.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •