Nick CS:Rifle.
Cea mai frumoasa experienta de pe serverai personal sunt multe experiente care mi s-au parut minunate dar ca sa reduc am sa povestesc 2:
Tin minte ca era revelion, cred ca era anul 2017 si era al 3-lea revelion sau al 4-lea pe care il faceam alaturi de dragii mei colegi si frati de pe acs, fusesem la un botez si plm nu-mi placuse deloc ca nu aveam cu cine sa vb asa ca am plecat dupa 11 seara acasa unde eram cazati, si am vazut ca pe jb erau multe personae in jur de 25 era si bozgorica parca ca filma si caterinca facuta pe server mi s-a parut super, radeam si discutam cu playerii si adminii, eu trebuia sa fac ultimul revelion cu vechii mei colegi de generala si faptul ca ai mei m-au obligat sa merg la un botez imi scazuse tot moralul dar totusi pe jb mi-a crescut moralul si nu am mai fost atat de trist ca nu am putut sa fac cu prietenii gen
a 2-a experienta a fost cand am facut tot de revelion in 2015 era al 2-lea revelion de cand aflasem de server parca dar primul pe acs nu pe anzo, si eram cu ai mei acasa desi eu stateau la televizor si se uitau la filme de craciun sau ce se dadea pe acolo eu eram pe jb, iar aia era seara in care m-am hotarat sa fac cerere de admin pe jb, slot, eram emotionat cred ca aveam 12 ani sau 13 pe atunci deci eram super emotionat si speram sa primesc pro si sa iau admin era visul meu sa scriu si eu cu amaratul ala de verde sa fiu bagat in seama sa stau la ct pt ca nu intotdeauna adminii sunt drepti si cauta sa te scoata de la ct ca sa poata sa stea ei iar tu ce faci le faci cate o reclamatie dar plm ramai tero si e naspa asa de aia eu verific mereu inainte sa scot de la ct pe cineva care e ok( nu face fk sau chestii ca dupa chiar ma supar) si stiu ca pana pe 2 primisem doar pro eram foarte fericit ca luam si eu slot.Acu ca am aproape tot ce se poate nu mai e la fel cum era atunci.Au fost strict 2 momente pe acs in care am fost super bucuros si realizat si am simtit ca am facut ceva:1. cand am luat slot pe jb si 2. cand am luat administrator cu ajutorul propunerii lui @WaveSound pup jos frate, deci da, am fost super emotionat cand am facut cererea
Apropo un moment genial a fost cand eu cu @Alex.# parca l-am facut pe un player sa faca cerere de creator
Scrisoare pentru mosul cu ce imi doresc:Mosule, nu am fost eu cel mai bun admin sau player, dar daca ai putea sa imi mai dai o luna sound sau 2 ar fi frumos din partea ta chiar imi place sa am accesul ala