Am asteptat sa vad asta, ca sa pot scrie si eu.

In moemntul in care am intrat sa vad ce mai e si am vazut asta.. o durere a inceput sa se aseze in inima mea. Jb ul a fost pentru mine parte din copilarie. Uite ma acum la 22 de ani cu emotii pentru un "joc" cum ar spune unii.
Fara sa mi dau seama, jb ul m a educat din anumite puncte de vedere. fara sa mi dau seama jb ul mi a creeat prietenii cu niste oameni minunati, chiar daca cu unii a inceput prost, crescand, a continuat frumos.

Atatia ani... atatea nopti pierdute... atatea ore consecutive pe un server.... Totul a a luat sfarsit.. tehnologia a avansat.. oamenii au crescut. Banuiesc ca la fel ca mine.. fiecare avem un loc de munca.. o facultate.. o iubita..(Nu e cazul meu), fiecare avem ceva mult mai important de facut acum. Oameni special, pe un joc special. Imi pare rau ca generatiile ce vin din spate.. nu or sa aibe parte de asa ceva. ei sunt trapperi, sunt smecheri.

Poate unii la inceput ati avut o parere ft proasta despre mine. vorbind aici de 2012-2016 sau ma rog.. eram un copil.. daca vreodata v am suparat cu ceva, va cer acum scuze pentru tot, cand esti copil, nu gandesti foarte logic si coerent.

Jocul asta... m a educat, mi a aratat ca nu e deloc bine sa vrei sa pari ceea ce nu esti, mi a aratat ca nu e bine sa fii "smecher" ca tot timpul vine unu mai smecher si te arde ) si tot jocul asta mi a imbogatit vocabularul (vorbind de cele mai noi si inovative injuraturi). Aici am invatat ca orice faci, trebuie sa respecti un regulament si doar respectand regulamentul, poti ajunge mai sus in viata.

Cu durere in suflet, astazi spun RAMAS BUN JB.ALPHACS.RO, RAMAS BUN CS1.6! Felicitari inca o data lui @TheLord si @Strumf pentru ceea ce au creeat pentru noi, jucatorii de cs1.6. Sper sa ne auzim cu bine! Restul cu care ma stiu si ma inteleg mai bine, va stiti, nu trebuie sa dau 7000 de tag uri acum.



RIP JB.ALPHACS.RO - Va pupa al vostru Alin.