Introducerea:

Deci povestea mea a inceput prin 2013 pe cand aveam vreo 12 ani aveam numele CROSS si un prieten mi a zis de un server cu "Simon spune" eu la vremea aia nici nu stiam cum se joaca ce trebuie sa fac si am zis sa intru sa vad cum e.... prima oara nu intelegeam nimic dar mi am dat singur seama de modul jocului si in ce consta acesta in fine... *Fast Forward* vreo 2 saptamani am vazut pe multi ca aveau -eq- la inceput de nume sau alte smecherii si am zis si eu sa mi pun *Eq*Symb0L numele parea smecher si mie imi placea echipa aia romaneasca din PGL *Eq* stiu plagiator btw numele Symb0L vine de la un nume de bicicleta si mi s a parut smecher si am zis sa il modific putin ))

Asaaaaaa..

ma joc ceva luni bune si mi se fute placa video si eram ceva de genu... CLAR cum ma mai joc eu acum jb.... norocul meu ca pe vremea aia trebuia sa plec din RO la pariniti in germania si aveam acolo un laptop sa ma joc.. eram asa de fericit am facut si prima mea cerere de Gardian dar nu stiam ca trebuie sa ma iau dupa model ... deabea dupa am inteles cum sta treaba cu forumul (pe vremea aia era anzo) si a trecut 1 sapt si am facut si eu prima cerere CORECTA de Gardian eram asa de bucuros cand am vazut ca primesc multe pro dar si multe contra dar pana la urma am primit acceptat (Ms @Strumf)
si primul care m a propus de la swat la comisar a fost Costica

Acum nu mai stiu exact dc m am lasat de jb.. probabil ca am gasit jocuri mai bune... am dat si de csgo minecraft etc... )) nu mai aveam eu chef de jb dar regret asta oarecum si prin 2017 am zis sa vad daca exista jb pe CSGO si am cautat dupa anzo dar aparent nu mai exista anzo.. ci alphacs si l am gasit pana la urma... dar nu m am tinut de jbgo doar din vara 2018 m am apucat in forta de jbgo ca imi placea mai mult grafica si pe cs 1.6 am un bug la bhop care ma trage in jos si nu pot sa il fac cum trebuie.....

fac cerere si pe jbgo.. deja aveam experienta in cereri si astea.. am primit din prima acceptat cu Pro pe linie
si aici mi am facut multi prieteni cum ar fii:
@Adolf Hitler , @Ainsley , @AssAssiNsCreeD , @BANKAI , @Blue , @Hades @S3by , si altii (scuze daca nu v am dat tag la restul care va simtiti dar mi e lene sa va caut cu numele de forum)

La scurt timp ma imprietensc foarte tare cu @Blue chiar daca ma mai enerveaza el asa din cand in cand (chinezule) )))) glumesc ba, hai zi mi Cyborg
si intram pe lol cu @TheLord @T3m!n@tor4 @3l_M@C!0 @Blue .... pe atunci era eventul de Odyssey si stateam toata noaptea sa il batem pe Kayn cu 2 augmente la onslaught ))) pana la urma l am facut eu cu @Blue separat

De data asta am zis sa ma implic mai tare pe partea de forum si am facut cerere de S.A si la scurt timp am luat si Co Moderator la caregoria Games si am dat de @?RyN? Primul cu care am intrat in contact pe forum (il intrebasem cum se face reputatie) trece ceva timp si ma invita la un HNS pe csgo acolo am dat si de @Christian #GD.. ne am imprietenit destul de repede si am inceput sa vorbim zilnic... si vad ca @?RyN? il invita pe @TheLord la un HNS si chiar a intrat .. ceea ce m a cam mirat ) si ne am jucat vreo 3-4 ore HNS stateam in confa pe Steam si aia a cam ramas confa noastra... nici nu stiu cum am ajuns sa ma imprietenesc asa de bine cu @TheLord (stii tu relatia noastra) nohomo da te drq
Si cum a spus si @?RyN? am donat aman2 in aceasi zi pentru GM )) frati de sange.... intre timp vin si eu cu o propunere sa ne mutam pe Discord... mult mai practic mult mai folosit si mai bun decat confa pe steam... a durat vreo saptamana pana i am convins sa ne mutam acolo )) si aveam confe separate nu aveam server (eu aveam si lene mare in mine sa fac un server)
si m am decis sa fac si un server si uite ca acum am ajuns sa avem 365 Membrii (Actual) pe Discord ceea ce ma bucura foarte tare.. nu credeam ca primul meu server de discord o sa ajunga asa de mare si asta nu putea sa fie posibil fara ajutorul vostru

Si incet incet venea si craciunul si l am batut pe lord la cap pana mi a dat creator pe jbgo (acolo nu se da prin donatii) si am fost foarte bucuros si pot sa spun ca il merit pentru ca nu am abuzat inainte si dupa creator

ASTA S-A INTAMPLAT INAINTE DE CRACIUN PARCA
Warning: Volumul mai incet


(Acela sunt eu care am picat cu scaunul) ))))))))))

Si cam asa ne am petrecut noi luna decembrie prin confe pe discord.. am avut parte de mult amuzament si distractie



Fast forward pana in prezentul apropiat m am retras din functia de GM pentru ca am fost bagat in ceata din motive personale (ii multumesc lui @TheLord ca a avut timp sa imi asculte necazurile si ca mi a dat GM- ul inapoi fara sa intreb de grad mi a inteles problema si a fost si vina mea ca m am retras fara sa gandesc )

dupa scurt timp m am decis sa donez pentru Administrator si uite aici sunt destul de fericit cu ceea ce am , ma ocup de arena si surf alaturi de thelord si totul merge destul de bine momentan

vreau sa multumesc persoanelor cu care nu prea am avut multa comunicatie inafara de forum dar cu care m am inteles bine : @1S1S , @AssAssiNsCreeD, @Adolf Hitler , @Ainsley , @Ano Original , @Elijah , @george.cmr2 pă insta , @Hades , @Jemu , @Nairobi , @RayzeL , @SageOTSP , @SiNiSTER , @Strumf , @T3m!n@tor4 , si poate si altii dar nu imi vine in cap acum

si persoanele pe care le consider destul de aproape / tinem legatura aproape zilnic: @3l_M@C!0 , @?RyN? , @Alex Catalin , @Alin - MDFK , @Blue , @Christian #GD , @Cristian BG [~R] , @dEv. , @Jamango , @KillerElite , @SmokerEveryDay , @TheRemix , @TheLord , @LioNNN , @PUMA360 , @Dogeu , @Rowst , @Strumf @Bles

Si cam asa am ajuns in ziua de astazi....


Video ul a fost facut acum 2 zile )) Enjoy

MOOOR radeam si mergea jetu stanga dreapta )))))))))