Quote Originally Posted by maniga View Post
1 la mana , motivul poate nu a fost unul normal ,dar nu vi pe sv si spui ca ti bag ca ti scoti in mine ca sunt ratat si ca cct la tava cand tu ai 12 ani si nici nu stii cu ce se manaca cs ul , si aici nu e vorba de mine , e vorba de mr hiroto care s-a trezit sa l injure pe frati miu de 11 ani ( care desi e mic probabil ca are mai mult creier decat multi de pe server) fara ca cineva sa ii dea mute / gag , sa ma faca pe mine ratat si handicapat , si ma scuzi pe mine ca nu aveam maniga la nume dar in general mai schimb numele sa trolez.... ca in general il schimb inainte sa intru pe server.... daca astia de aveti general si comisar nu sunteti in stare sa administrati serverul , pt ca ADMINUL NU ESTE O FACILITATE , CI ESTE O RESPONSABILITATE. Si poate eu nu mai sunt activ ca am alta treaba , scoala si alte chestii , da sunteti multi admini degeaba in staff ul asta....
Am facut doar pt motiv. Laur te rog sa ii dai -1 lui hiroto pt limbaj abuz admin comenzi intre admin si toxicitate si face playerii sa iasa spunand in continuu ez shit on copile