Quote Originally Posted by Ainsley View Post
t3m! tot asta zice
incalca regulamentul? fa reclamatie si rezolvi
eu am trimis mesajul mai departe, daca nu se poate tine de cuvant asta nu ma priveste pe mine
deci inca odata
reclamatie ez
+au fost destui "maturi" dupa varsta care au abuzat ca din toti dracii
Eu nu am admin de mult, într-adevăr am General, dar niciodată nu m a interesat sa abuzez, sa dau ban uri aiurea sau chestii de genu asta, cred ca sunt pe puțin 30 de admini care n au mai întrat pe server de muult timp, care ar trebui sa ia remove, spre exemplu domnu președinte, joc pe server din vara și joc minim 3 ore pe zi, și eu nu l am văzut pe asta în viata mea pe server. Mai sunt nu stau sa dau exemple. Ideea e ca nu ar trebui sa ia toți copii admin, spre exemplu Crystyan, a avut și el admin 2 săptămâni după a luat remove. Specimenele de genu nu ar trebui sa aibe admin, și aici sunt de acord cu Hades, un număr limitat de locuri pentru Admini ar fii foarte benefic. Și mai e o chestie, sunt admini pe server pe care nici măcar nu ii interesează de server, întra și ei pe sv se joaca 5 minute și după ies. Eu nu înțeleg de ce sa mai faci cerere de admin dacă ești inactiv și inapt. Și legat de reclamații, T3m! E unul singur, reclamațiile sunt multe,și nimeni nu e activ pe forum, nici pe server 24/7. Și legat de maturitate, ce înseamnă maturitate la voi, ca matur poate sa fie si un copil de 14 ani (nu prea e cazul) dar imatur poate fii și un om de 20 de ani.Poate ar trebui aleși mai mulți oameni care se pot ocupa de forum, de reclamații, cereri unban, etc...