Quote Originally Posted by electro_android View Post
Mama mama, prima recelamatie, ii multumesc acestui copil handicapat doveziile sunt vechi, Dovezile cu senior sunt de cand avea el sef prima data sef apoi slay ti.am dat pentru ca esti prea prost ma.. faci fk degeaba ca un terminat si cand nu intelegi comenzile faci gura ca de ce te omor, regret ca nu ti.am facut ss azi cand ma.i amenintat ca faci fk pe.mine pentru ca tu esti prea prost si nu intelegi comenzile mele.. esti un incult mai asta.. apoi acel limbaj nu avea legatura cu tine, vorbeam cu fratele meleleu dean, poate confirma chiar el, pentru ca observ ca ai pus cateva dovezii care nu au nici cea mai mare legatura cu tine, ai facut reclamatia asta cu dovezii vechi incercand sa ma tragi pe mine in jos.. trist o_dai_cu_vali.. asa aduceam si eu dovezile vechi cu limbajul tau mirabolant.. asa ca imediat pun si dovezile cu senior cu motivul quit.utului. asa ca te pwp copil prost si astept sa vina Dean sa confirme ca vorbeam cu el in acea dovada in care zici ca am injurat.. Te pwp copil prost
Pai asa pot sa chem si eu pe un prieten sa confirme ca ameninti plm.Martori=0 deci ma pis pe tine.Ma pupi in pul*