Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  1
Results 1 to 10 of 23

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by black! View Post
    Nick CS: black
    Varsta: 21 reala
    Microfon (DA/NU): DA
    Donez (DA/NU): da dar pe viitor inca nu sunt hotarat daca se merita motivul abuzuri,favorizari intre vipi
    Am orele necesare pentru acest grad (DA/NU): DA chiar agent la 90 de ore am 95
    Link GameTracker: https://www.gametracker.com/player/b....64.254:27015/ , https://www.gametracker.com/server_i...s/?query=black

    Am vz ca m ai exista inca unu black sunt alt black , as dori daca se poate slot+imunitate motivul imunitati este ca vipi fac ce vor pl lor inteleg ca donatori au prioritate dar nici in halul asta am 95 de ore nu o sa fac vreodata cerere de up vreau doar slot +imunitate pt siguranta mea si pe viitor donez pt un vip nici mai mult nici m-ai putin tot ce doresc e sa joc linistit fara sa m-ai stau cu grija ca se face fk pe mn ca se cunosc vipi intre ei cu ocazia asta numai am motiv sa injur sa iau gag mereu
    imunitatea este de la comandant in sus nu prea cred ca ai 21 de ai dar lasa+ ai un lbj urat pe sv mereu ma injuri ca cicca " lasa ma la disco in plm"

    Quote Originally Posted by black! View Post
    si daca am 21 de ani nu pot sa injur ? da-mi skypeul tau iti arat buletin si te si injur !sa vezi ca se poate injura tu esti unul dintre vipi mentionati cu favorizari+abuzuri de comenzi nu ma mir ca iau contra de la tn si de la marea majoritate tot ce ma interseaza este verdictu detinatorului + ca n-am cerut admin cu acces la comenzi vreau doar slot+imunitate nimic altceva si vip pe viitor
    vipu nu are acc la nmk drq ce abuz facem la vip imi spui si mie ?

    nu se poate da imunitate la gardian
    si stai calm ca nu doar de la mine iei contra
    next daca ma mai injuri ai zburat

    pentru ce iti trebuie imunitate ?
    Last edited by Andrey ALEXANDRU; 12-05-18 at 17:00.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •