Quote Originally Posted by LGG#Shift.BOB View Post
L 03/23/2020 - 10:52:45: ADMIN "AdyTzu" used amx_minne on "Bogdan.A" reason "aim"
L 03/23/2020 - 10:53:05: ADMIN "AdyTzu" used amx_minne on "Bogdan.A" reason "aim"
L 03/23/2020 - 10:53:23: ADMIN "AdyTzu" used amx_minne on "Bogdan.A" reason "aim"
L 03/23/2020 - 10:545: ADMIN "AdyTzu" used amx_minne on "Bogdan.A" reason "aim" ia uite fratele meu aici
No si? Ce ai rezolvat cu asta? O sa te prind cu aim-ul ala ascuns ce il ai, am sa iti fac un mic filmulet cand nici nu te astepti pt ca sunt satul de voi cei care aveti "supraputeri" si abuzati de ele cand Lord si Strumf au incredere ca de aia v-au dat si voi va bateti joc pur si simplu de ei si munca lor depusa pt server. Eu nu stau la discutii cand vad ca ceva e dubios, da ti-am dat minne pt ca sa te calmezi sa nu mai folosesti AIM si sa strici dispozitia altora si atmosfera serverului pt ca serverul era full si te-ai gandit sa intri tu cu aim sa fie amuzant nu?
Nu mai am nimic de zis, sa spuna @TheLord @Strumf ce au de gand, nu stau aici sa imi bat capu` cu un copil ca tine care stie doar sa abuzeze si sa se dea mare "boss" pe server.