Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  15
Results 1 to 1 of 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutie Hades (User - Moderator)


    Pai hai sa incep !
    La inceputul lunei Decembrie (2018) cam cand era CS:GO gratis voiam sa ma juc pe servere publice , vazusem la un youtuber un mod de joc numit JailBreak asa ca am dat un search si am gasit server-ul de JBGO.ALPHACS.RO , am inceput sa ma joc pe server si sa imi placa , eram cel mai bucuros .. efectiv acest mod de joc mi-a facut viata cel mai frumos loc , ma jucam zilnic in continuuu efectiv , am prins drag de sv de JBGO era totul pentru
    mine pana cand facut 45 de ore asa ca m-am decis sa aplic pentru grad



    Cand am ajuns pe forum eram efectiv pararel , cand am facut cerere de grad o facusem la Zona Administrativa la "Cerere Grad Forum" acolo l-am intalnit era @?RyN? , atunci avea G-Moderator care ma indrumase care este sectiunea mea , a fost prima persoana amabila si extrem de smek pe care o intalnisem pe forum ..
    Dupa am inceput sa ma joc acest mod de joc si am avansat in grad pana la ultimul



    Pana intr-o zi am dat de Zona de Design unde erau Blue ( aka Otake) , Cristian BG [~R] , Shao Lin si LioNNN
    Atunci am facut prima mea cerere l-am intalnit pe @dEv. care imi facuse avatar , eram asa de bucuros
    Vazand cum acestia faceau asemea lucrarii in Ps , mi-a trezit pasiunea fata Ps si am inceput sa lucrez doar cat de putin pana am avansat mult cu timpul ... daca nu era comunitatea Alphacs eu nu stiam ce este acela Ps (efectiv sunt enorm de fericit ca fac parte din comunitate)
    Si am tot muncit cu nopti cu zile in Ps devenise a doua a mea pasiune , adoram asa mult cu Designerii faceau avatare ... era noul meu soare (Ps si pasiunea de a face)
    Pana intr-o zi cand am aplicat .. am fost RESPINS dar acel respins pe care l-am luat m-a ambitionat super mult ce nu m-a facut sa renunt
    Asa ca revenisem peste o sapt iar cu cerere atunci in accea zi am inceput sa fac parte din noua mea familie ... o noua casa unde pot rade,glumi .. unde puteam sa fiu fericit ... asa ca Alpahcs a devenit noua mea casa din acea zi ... nici zambetul meu nu mai pleca


    Pana cand intr-o zi cand am facut cererea de a modera o categoria , ma gandeam ba ce categorie sa moderez ... m-am gandit fix asa ... ba m-am jucat minecraft acum ceva timp asa ca de ce nu ?
    Asa ca m-am apucat de moderat , am inceput sa moderez la categorie .. imi placea enorm ceea ce faceam si inca fac asa ca tot postam pana cand intr-o zi am primit Moderator ... cand am vazut eram extrem de fericit incepusem sa radiez de fericire


    Pana cand am ajuns in decursul acestei saptamani sa realizez ce comunitate mi-ar fii putut sa imi ofere atata fericire ? cine m-ar fi ajutat cum o face dev,Blue si LioNNN la Design Zone ? Cine isi batea capul cu mine ? Cum a facut-o @?RyN? @KillerElite @SageOTSP @Ano Original, xeleron, @AcidBurn, @george.cmr 2 pă insta, @SiNiSTER, @Alin @TheLord @Symb0L @Blue @dEv. @Jamango, @SmokerEveryDay@Prismo, @George CR. @T3m!n@tor4 @Yety# @LioNNN @Nairobi @AssAssiNsCreeD @Cristian BG [~R] @Ainsley @I.Robert si multi altiiiiiiii .......................
    Nici o comunitate nu ar fi putut sa ma faca cel ce sunt acum ... atat de fericit ,am avut atatea momente cand am ras alaturi de voi pe chat , aceste momente care o sa raman un suvenir al inimi mele

    Ce pot spune ... va multumesc ca m-ati ajutat pana acum !!! , am sa muncesc la fel de mult pentru a deveni un G-Moderator, am sa fac avatare cu la fel de mult drag si suflet ...
    SUNTETI THE BEST!!!


    Eu am fost Hades si aceasta a fost povestea mea , sper ca v-a placut ! Ceaw!



    Last edited by Hades; 28-08-19 at 02:59.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •