Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 10 of 11

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Kaleb View Post
    In primul rand, recunosc ca amenintarile nu trebuia sa aduc, csf aveam nervi.
    In al doilea rand, nu ar trebui sa iti pese de ce ii dau eu lui george shake/unshake, noi ne dadeam intre noi, erau niste glume, si nu a fost spam de shake/unshake ca sa zici ca am deranjat cu ceva. Daca l-a deranjat cu ceva pe el ar putea el sa faca reclamatie, nu vii tu ca asa ti se scoala tie.
    In al treilea rand,
    Aici nu am dat eu shake pe kwkw, se vede clar ca intrasem numai ce pe server, cand era sa dau eu ?

    EDIT: Abuz? Daca george il considera abuz imi facea reclamatie. Numai fa reclamatie din orice cacat.
    Orice cacat? daca abuzezi inseamna ca fac din orice cacat?
    Prostule.. se vede pe demo cum ca tu esti singurul cu rcon pe server in locul tau nu as comenta si m-as uita pe demo-uri decat sa aduci comentarii pripite.. si degeaba daca george asa si? era abuz dai din cacat
    Daca tu ii dai minne lu gratar2 si el nu stie sa faca reclamatie pe motiv minne fara motiv, astepti sa-ti faca el adica anul viitor? lasa ca fac eu, este comanda aplicata fara nici un motiv pe un admin chiar.. asa ca guuraa.. si uita-te pe demo-uri si se vede cum ca doar tu erai cu rconu..
    Si nu mintii caa.. loguri exista la ora de aseara, asa caaa.. guritaaa si ameninta in continuare cu minne si ban ca de atat esti bun.
    Erau glume.. v-ati distrat, bun, pe mine m-a deranjat ca abuzai tu.. si daca voiati sa glumiti va "jucati" dupa ce ieseam eu cu comenzile.. joaca inseamna sa va distrati nu sa abuzati intre voi cu comenzi de creator
    Acolo? se vede doar de ce intrasi? iti dadu kenzor unshake ca sa nu mai abuzezi de asta.. dar nu mai comenta aiurea si uita-te pe demo-uri.. daca vrei sa intelegi totul si sa nu mai minti, atat de mult si asa te doare pe tine de grad ca-ti cumperi daca e.. din nou..
    Si.. btw.. Daca tu abuzezi impreuna cu ceilalti admini unii pe ceilalti.. eu nu am voie sa va fac reclamatie? fiind abuz? trebuie sa-i deranjeze pe ei? asuma-ti consecintele.. ai abuzat.. comenzi aplicate fara nici un fel de motiv, pe distractie.. comenzi de creator, folosite din rcon.. aia ee.. pe mine m-ai nimerit, de mine, nu scapi asa usor..
    Last edited by dEv.; 05-02-19 at 14:55.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •