Quote Originally Posted by EASY69 View Post
Pai l-am luat pt queue #1 , hp in plus si la box si la orice , acum la box ai 100 , si in rest ai 100hp in + la niste amarate de day-uri normale , clasice
Si tu de unde stiai ca te muta pe 1 la queue? Ca in beneficiile trecute pe site nu apare asa ceva , deci practic nu aveai de udne sa stii...
Cum am zis , prea multe beneficii dupa la VIP si uitam de playerii normali, uitam de un gameplay chill si corect si asa doar noi avem de pierdut. O sa vina si beneficii noi pentru VIP, probabil la shop sa poata face 100k nu 70k ca restul si multe altele doar aveti rabdare , nu pot sa fac nici eu asa multe dintr-o data , ieri da am facut foarte multe si a mers rapid , dar vreau sa invat sa lucrez cu bazele de date in sourcemod sa fac salvari in ele si citiri functionale ca sa pot creea sisteme noi pe ore , activitate , misiuni , achivment etc. foarte multe dar prima oara sa termin ce a fost propus.

O sa gandesc altfel sistemul asta de mute , o sa fac cel mai probabil o verificare cand vorbeste simon atunci sa nu se auda nimeni doar STRICT el si in rest daca vorbiti voi asta e , dar SIMON sa fie mereu auzit.

90% din update-urile trecute pe prima pagina sunt PROPUSE DE VOI , ieri am citit 8 pagini de discutii si 8 de anunturi de unde am luat absolut toate propunerile astea si care merita bagate.