Quote Originally Posted by Khajiit View Post
Auziti ma puli blegi, voi astia care criticati ca serverul e asa, ca scade si ca sloboz la tava, ia spuneti-mi voi mie cu ce ati ajutat serverul? Ce ati facut voi ca sa se schimbe ceva?
Ca la cat de frumos vorbiti si ce frumos exemplificati cat de cacat este serverul in prezent, imi dati impresia ca ati incasat cateva gloante pentru JB si nu vi s-a facut statuie, da v as la muie sa va dau de lepre si curve masculine ce sunteti. ( scuzati-mi lipsa de respect fata de regulamentul comunitatii, dar dati-mi voie in acest reply sa fac rabat de la orice etica).
Bun, deci, domnul @aLink esti nemultumit de multe, dar tu ce ai facut pentru a schimba ceva? Ca doar te-ai luat la pula pe server cu altii, ai bagat barfe peste barfe si ai facut reclamatii. In rest? Aaa, ai facut ore, ai avut activitate, foarte bine, ai facut asta pentru tine, pentru distractia ta si indirect pentru server, so? Altceva? Pula.
Ati scris in plm 10 km de randuri, ati vorbit frumos si in doua saptamani se uita tot ce s-a scris aici.
Ma luati cu abureli de 3 lei si cu vrajeli ieftine, dar e clar si se vede de la o posta( a se citi mama lui trag [ fac o paranteza-n paranteza: sper sa inteleaga gluma Trag, te pup*]) ca vi se rupe pula de server si asteptati voi schimbarea pulii mele.
Nu pica din cer nimic ba, iar dupa cum se vede de ceva timp, serverul merge din inertie and that's all.

Nu vreau sa va mai zic mai multe, nu vreau sa va mai tin eu morala si sa va scriu topicuri in care sa-mi expun dorinta de a face ceva impreuna cu voi, ca fiecare e cu pizda ma-sii, iar noi aici, indiferent cum s-o numi cacatul asta, comunitate nu suntem.
Nu poti numi comunitate locul unde gasesti falsitate, barfa, prostie si batjocura. Nu ai cum fratele meu, sa o arzi tu sau altii pe aici cu vrajeli ca vrei schimbari cand voi ani si ani la rand ati facut din comunitatea asta coltul de rai al tarfelor ramase fara clienti sau a baietilor raniti in orgoliu, smecherasi cu bezna-n stomac sau arfisti pe banii parintilor.
Am tot incercat, dar sincer e inutil. Sunteti prea fixati pe cacaturi si nu vedeti esenta.
Vreti o schimbare, fiti voi.
Renuntati la cacaturi si bucurati-va de server, ca ma pis pe vaicarelile voastre de maturi loviti in sentimente.
Noroc ca nu ai vazut cele 4 pagini postate in doar 2 ore de cand a facut topicul alink asta dar am sters tot ca era prea multa prostie pe aici , dar am si scris legat despre asta in postare... nu ai ce sa le ceri, toti comenteaza toti sar cu gura cand e vorba de topic de genul dar cum ai zis dupa doua saptamani totul se uita si ramane cum a fost